Designated Survivor (Prezident v pořadí)
86/100 - 64×

Designated Survivor(Prezident v pořadí)

Během Zprávy o stavu Unie dojde k útoku, při němž zemře prezident i zbytek vlády. Jeden člen vlády je vždy vybrán a přesunut na bezpečné místo, aby měl v případě pohromy kdo vládnout zemi. Této nešťastné noci padla volba na ministra pro místní rozvoj Toma Kirkmana (Kiefer Sutherland), který po útoku musí zaujmout místo prezidenta Spojených států.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Netflix | 45 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Tom Kirkman), Adan Canto (Aaron Shore), Italia Ricci (Emily Rhodes), Kal Penn (Seth Wright), Maggie Q (Hannah Wells), LaMonica Garrett (Mike Ritter), Jake Epstein (Chuck Russnik), Tanner Buchanan (Leo Kirkman), Mckenna Grace (Penny Kirkman), Geoff Pierson (Cornelius Moss), Natascha McElhone (Alex Kirkman), Reed Diamond (John Forstell), Virginia Madsen (Kimble Hookstraten), Ashley Zukerman (Peter MacLeish), Malik Yoba (Jason Atwood)

Brooke Mathison

Brooke Mathison

Záhadná žena, která vydírá Jasona Atwooda a patří mezi konspirátory.

Sezóny 1
2016 - 2017

Brooke má několik aliasů, na příklad Angela Lindsay nebo Claudine Poyet. Patří mezi Pravé věřící a je tou, kdo vydírá Jasona Atwooda tím, že zabije jeho uneseného syna, pokud on neudělá, co ona chce, a to přiznat se k vraždě Madžída Nasára. Atwood to sice udělá, ale jeho syn je poté stejně nalezen mrtev.

Brooke se narodila v Soulu vojákovi, který byl později propuštěn bez veškerých poct. Poté se její život zhoršil a ona se přes různé cesty nakonec dostala k Browning-Reed, společnosti, jejíž majitel Patrick Lloyd je vůdcem Pravých věřících. Brooke se jako Claudine Poyet dala dohromady s Charlesem Langdonem, vedoucím kanceláře prezidenta. Požádala ho o plány ke Kapitolu, přesněji řečeno o vyhodnocení hrozeb budovy po její renovaci, konkrétně místnosti 105. Tu poté využije Peter MacLeish jako kryt při výbuchu Kapitolu.

Poté, co Hannah Wells zjistí pravou identitu Brooke, vydá se s Jasonem po jejích stopách. Brooke se nechce vzdát živá a po útoku na Hannah, kdy na ni Jason míří zbraní, ho popichuje. Nakonec se pokusí vytáhnout skrytou zbraň a je oběma agenty zastřelena.

Mariana Klaveno jako Brooke Mathison. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama