Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Ve třetích Dracích bude mít Ťafan nový hlas

Ve třetích Dracích bude mít Ťafan nový hlas

Film Jak vycvičit draka 3 má za pár dní v kinech premiéru, ale tentokrát už v podání Ťafana neuslyšíme hlas T.J. Millera, nýbrž hlas Justina Rupplea. Proč došlo k této změně, se dočtete uvnitř článku.

1 5
15.2.2019

Ve filmu How to Train Your Dragon: The Hidden World, který má premiéru 22. února, bude mít Ťafan nového dabéra. Neuslyšíme tak hlas T.J. Millera, který postavě až donedávna propůjčoval svůj hlas, protože jej nahradí hlas herce Justina Rupplea.

A proč vůbec došlo k této změně? V prosinci roku 2017 se začalo řešit sexuální obtěžování v oblasti filmového průmyslu a došlo k úvahám, zda se mají různí herci v různých filmech přeobsazovat. Nařčení ze sexuálního obtěžování se nevyhnulo ani T.J. Millerovi. Přeobsazení se však Millerovi vyhnulo ve filmech Ready Player One a Deadpool 2, a proto se zraky všech nyní zaměřili na film How to Train Your Dragon 3.

V médiích se však nic ohledně přeobsazení dabéra Ťafana dlouho neřešilo, a tak všichni předpokládali, že k žádnému přeobsazení nedojde, nicméně k němu na poslední chvíli došlo. Na začátku roku 2019 se objevila zpráva, že Ťafana bude v novém filmu dabovat herec Justin Rupple.

Co na tuto zprávu říkáte? Souhlasíte s přeobsazením, nebo byste raději uvítali známý hlas T.J. Millera?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama