Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 82×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

William Cobb

William Cobb

Původní šerif Heuréky.

Sezóny 1
2006 - 2006

William Cobb byl již dlouhou dobu šerifem města divů, nicméně když Heuréku navštívil Jack Carter, tak mu věnoval svou pozici, protože už měl na to svůj věk. Jo Lupo ho považovala za svého otce, a tak ji velmi mrzelo, když odešel.

(William Cobb se objevil pouze v první epizodě. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Sice se o něm toho moc neví, ale jako šerif v Heurece se mi tento herec líbil více, než jako Goauld Nerus ve Stargate SG-1 :)

30.4.2021 | 14:11:23

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů