Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Troyovo nečekané odhalení přimělo diváky uvažovat nad tím, kdo je matkou jeho dítěte

Troyovo nečekané odhalení přimělo diváky uvažovat nad tím, kdo je matkou jeho dítěte

S návratem Troye byla nečekaně otevřena jedna velká dějová linka, která je čím dál záhadnější. Nyní totiž bylo odhaleno, že se Troy stal otcem.

5 0
4.11.2023

Zhruba v polovině osmého dílu Iron Tiger jsme mohli opět spatřit Troye, který se už podruhé v této řadě postavil Madison. Zatímco usiloval o odhalení polohy Kaplana, sám během toho odhalil několik zajímavých informací. Tou první bylo to, že Kaplana nehledá z toho důvodu, aby Madison připravil o její současnou komunitu, ale proto, že hledá bezpečné místo pro sebe a své lidi.

Tím bylo na Troye uvrženo zcela nové světlo. Dále bylo odhaleno, že se Troy v době, kdy nebyl v seriálu, stal otcem. Má dceru jménem Tracy, která je součástí jeho komunity a právě kvůli ní hledá ono bezpečné místo. Tracy se mu však nyní ztratila, a tak jeho hlavní prioritou je její nalezení. My už nyní víme, že si jeho dceru zahraje Antonella Rose, které jsme již dříve věnovali článek. Tehdy jsme si však mylně mysleli, že jde o chlapce.

Každopádně tím nejzajímavějším jsou spekulace o tom, kdo je otcem Tracy. Popravdě se nenabízí moc možností – buď je její matkou někdo neznámý, nebo, a ohledně toho se aktuálně nejvíce spekuluje, je její matkou samotná Alicia Clark. Dříve jsme se sice spletli v tom, že jsme Tracy považovali za chlapce, protože jsme tehdy neznali jméno představitele ani samotné postavy, ale spekulovali jsme nad tím, zda nejde o Aliciina potomka. Nyní se ukázalo, že jsme v tomto možná měli pravdu.

(Kdo je matkou Troyovy dcery? Foto: AMC)

To, že by šlo o Aliciinu dceru, je zcela možné, protože od doby, kdy jsme ji viděli naposledy, uběhl sedmiletý časový skok. Nesedí nám ale to, proč by ji Troy zabíjel, jak sám přiznal, a proč by z její smrti vinil Madison. Celá situace má kolem sebe moc velkých otazníků, které snad v nadcházejících dílech budou zodpovězeny.

Zároveň ještě zmiňme okolnosti Troyova přežití. Troy řekl, že ho matka jeho dítěte zachránila ve chvíli, kdy měl rozbitou hlavu na přehradě. My přesně nevíme, k čemu všemu došlo po rozbití přehrady, každopádně Alicia ho skutečně mohla zachránit, jen o tom nikomu neřekla a později na něj opět narazila. Zároveň ho ale mohl zachránit někdo jiný, například členka Proktorů, kteří ze seriálu zničehonic zmizeli. Ty vedl proktor John, ale tomu se noví tvůrci už odmítli věnovat.

Kdo je podle vás matkou Troyova dítěte? Věříte šílené teorii o tom, že je to Alicia? Nebo jste více při zemi a vsadíte si na někoho neznámého? Rozhodnout o tom můžete v následující anketě. Do diskuze nám nezapomeňte napsat svůj názor.

Kdo je matkou Troyova dítěte?

48%
35%
15%
2%
60 hlasů

Diskuze /5

simonideos

Záplateka s Aliciou by byla zajímavá, ani tam nemuslo vzniknout žádné pouto, mohlo jít o náhodu nebo ji třeba znásilnil atd. A zabít ji nemusel, mohla zemřít jinak, při porodu, nebo vůbec… Ale myslím že pravděpodobnější je že matkou je někdo nám neznámý, na koho Madison narazila v minulosti kterou neznáme, když kradla děti.

#2 Jack1947
4.11.2023 | 15:01:50
Jack1947

#1 simonideos: Těžko říct už jsem se spálil v minulosti i kdyřž jsem hlasoval pro jiného.

6.11.2023 | 7:02:04
Sapphire1977

teraz si nespomínam, ale nebola v jednej časti žena s dcérou ktorej slubovali záchranu a nakoniec zomrela? Nebola pri tom Madison s Morganom? Nemohla to byť Troyova žena s dcérou? Či to sa mi úplne pletie?

#4 ori
6.11.2023 | 14:51:56
ori

#3 Sapphire1977: Asi myslíš tú na konci 7. série, keď sa Morgan prvýkrát stretol s Madison. Ale to bola matka tej Hrdličky (Dove), čo si tá Danielova vojačka myslela že to je jej dcéra, ale keď odhalili Padreho a pozreli sa na tie záznamy, tak vtedy sa práve tá Dove obrátila proti Madison a pridala sa k tej tupej hlave od Padreho lebo zistila že jej mama je mŕtva.

#5 Sapphire1977
webmaster
6.11.2023 | 16:40:29
Sapphire1977

#4 ori: aha, jasne, som si nevedel spomenut ako to tam bolo, ale aj tak si myslim ze to nebude Aliciina dcera, skor neikto neznamy koho Madison zabila bez toho aby vedela ze je to Troyova frajerka

7.11.2023 | 8:18:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama