Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 265×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Karen David (Grace Mukherjee), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

Druhá polovina šesté řady odstartuje o týden dříve

Druhá polovina šesté řady odstartuje o týden dříve

Podpora streamovací služby AMC+ pokračuje i nadále. Po předpremiéře epizod desáté série The Walking Dead nás čekají i předpremiéry nadcházejících dílů Fear the Walking Dead.

16 0
29.3.2021

Premiéra osmé epizody The Door byla stanovena na pondělí 12. dubna, ale dle očekávání bylo potvrzeno, že se jí dočkáme dříve. Tentokrát nás však nečeká klasická předpremiéra, tvořená většinou dvěma dny, ale rovnou týdenní předpremiéra. Nadcházející epizody bychom se proto měli dočkat už v pondělí 5. dubna.

Stanice AMC jde v tomto ohledu opět napřed všem předplatitelům streamovací služby AMC+, kterým jako prvním nabízí možnost zhlédnout nové díly. Dle nedávných průzkumů se jim tato strategie skutečně vyplácí, protože právě pouze díky seriálům ze světa The Walking Dead se stanici podařilo získat minimálně šest milionů předplatitelů její streamovací služby.


(Diváci už netrpělivě vyhlíží pokračování. Foto: AMC)

Jak tedy budou vycházet nadcházející díly šesté série? Do konce řady zbývá devět epizod, kterých se dočkáme v pravidelném týdenní intervalu. Osmý díl má tedy premiéru 12. dubna, ale dočkáme se ho už 5. dubna, devátého dílu se tedy dočkáme až dva týdny od tohoto data, konkrétně 26. dubna. Avšak i devátá epizoda (a další po ní následující díly) se dočká své předpremiéry. Pokud tomu bude jako dřív, budou to dva dny předem, je však ale možné, že nastane stejná situace jako u bonusových dílů desáté série The Walking Dead, které měly předpremiéru celé čtyři dny předem.

Ať už to bude jakkoliv, my jsme připraveni pro vás i nadále překládat tento seriál, a proto pravidelně navštěvujte náš web nejenom kvůli titulkům, ale i kvůli novinkám.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

Hamoka

Super, už se na to těším :) Tahle řada je fakt pecla, tak snad to tak bude i nadále. Momentálně o dost lepší než nudné twd :)

29.3.2021 | 13:11:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E16: Gone

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama