Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

John Dorie

John Dorie

Osamělý pistolník s velkým srdcem.

Sezóny 3
2018 - 2021

John Dorie není typickým přeživším apokalypsy, která zasáhla celý svět. Dříve se živil jako policejní strážník, který si přivydělával na ranči střílením z pistole a házením lasa pro pobavení diváků. Ostatní ho považovali za hrdinu, ale on se jím nepovažoval, protože kdysi, ještě před apokalypsou, narazil na lupiče, kterého neúmyslně zabil.

Od té doby John osaměl. Začal žít sám a sám se vypořádával s oživlými mrtvolami, kterým říká poddrňáci. Kvůli samotě přestal mluvit, a proto se rozhodl, že bude mluvit alespoň sám ze sebou, aby se nějak zabavil. Má rád filmy, ale kvůli výpadku elektřiny se nakonec dal na čtení.

Změnu v jeho životě představovala blonďatá žena, která se jednoho dne vyplavila u jeho chaty. Neřekla mu však své jméno, a proto jí začal říkat Laura, aby ctil její přání o anonymitě. John se však do ní brzy zamiloval, a proto, když viděl, že Laura prostě musí odejít, jí věnoval alespoň jednu svou pistoli.

John Dorie je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nejlepší střelec ze všech řad obou seriálů. Velký potenciál, který se bude vážně hodit při spojení obou seriálů. Snad to tak dlouho vydrží.

Update po šesté řadě: Jeho odchod mě velmi mrzí. Jedna z mých nejoblíbenějších postav.

21.6.2022 | 0:24:48
Haras

Skvělá postava, hodně mi připomínal Ricka škoda, že umřel.

7.6.2021 | 16:30:01
ori

John bol proste hneď od prvej scény jedna z mojich najobľúbenejších postáv. Vtipný, sympatický, dobrosrdečný, čo viac si priať. Rozhodne bude chýbať, taký koniec si nezaslúžil, avšak klobúk dole pred tvorcami že sa na niečo také odvážili.

webmaster
16.4.2021 | 21:47:05
Knowho

R.I.P měl přijít Rick a zachránit ho.

15.4.2021 | 9:25:27
Lostland

Od prvního záběru ve 4.řadě jak mluvil s bonbonem v puse jsem říkal, tohle bude tahoun seriálu a stalo se..Nejoblíbenější postava FTWD a jeho konec mě dostal podobně jako odchod Ricka v TWD. Bude mi tam chybět..R.I.P. John Dorie

7.4.2021 | 15:12:37
Whitewolf114

Navždy v mém srdci! Nikdy nezapomenu! Je jedním z nejlepších z celého světa TWD a takový konec si VŮBEC nezasloužil!! Neskutečná nespravedlnost! John Dorie bude navždy součástí tohoto světa a na někoho, jako je on, se zapomenout nikdy nedá! Takového policajta s vizáží kovboje si budu připomínat pořád! John nikdy nemůže ve skutečnosti zemřít!!!

7.4.2021 | 14:37:57
BlackSquirrel

John byl hodný a vtipný a umře takhle blbě? Tohle si on nezasloužil… on ne :( nezapomeneme.

7.4.2021 | 11:31:32
Bruce.Kent

Ze začátku jsem ho moc nemusel, ale teď ho naprosto žeru.

30.11.2020 | 13:46:10
Márty IIB

perfektní kladas ale je tak hodnej že ho to asi zabije. Ale postava skvělá doufám že vše přežije ,nebo tam aspon dlouho zustane

19.6.2019 | 21:57:18
Koran

Borec jak svině. Strašně mi připomíná Ricka, jen o mnoho větší naivní dobrák haha :D Postava udělaná fakt geniálně! :)

17.6.2019 | 18:46:30
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama