Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Victor Strand

Victor Strand

Tajemný muž, který vlastní loď Abigail.

Sezóny 8
2015 - 2023

Victor Strand je jedním z nejtajemnějších postav celého seriálu. Je vypočítavý, mazaný, cílevědomý a rozumný. Vždy vše řeší s chladnou hlavou, není nijak horlivý a vyzná se v přežívá. O Victorovi se ví, že je gay.

Ještě před apokalypsou byl rád, že se dokázal uživit. Jeho matka ho brzy opustila, a proto byl nucen žít pouze s otcem, se kterým to nebylo jednoduché. I přesto se však dostal na vysokou školu, kterou vystudoval, a stal se podnikatelem. Kupoval nemovitosti, ale štěstí se brzy obrátilo proti němu – v New Orleans udeřil hurikán Katrina a Victor přišel o veškeré mění.

Kvůli tísni peněz byl nucen okrádat náhodné cizince, díky čemuž se seznámil s Thomasem Abigailem. Brzy si padli do oka a jejich přátelský vztah se změnil na milostný.

Po vypuknutí apokalypsy se Victor nacházel v nemocnici, kam armáda dovážela lidi. Mezi zavřenými lidmi se seznámil s Nickem Clarkem, kterému řekl o svém plánu.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Po konci sedmé řady jsem na jeho pokračování zvědavý. Vývoj postavy byl všelijaký.

Update po konci: Myslím, že se v tom v poslední řadě už jen plácal. Ta hloubka citů, vykoupení a podobných věcí už prostě nebyla ona. Zdálo se mi, že se v tom tvůrci plácají. Ale i tak skvělá postava.

8.12.2023 | 0:39:00
M4JKY

Nefandim mu od začiaku lebo je velmi slizký

13.10.2023 | 8:57:15
karlospajdos

Viktor je už od začátku pěknej chcípák, už aby zařval.

19.7.2023 | 20:37:09
TeriTerinelerinel

Nejlepší postava

31.5.2023 | 11:39:15
ori

Victor je už od začiatku jedna z mojich najobľúbenejších postáv, proste prefíkaný lišiak ktorý vždy dosiahne čo chce a všetko mu prejde. Osobne sa mi veľmi páči jeho kolísanie medzi dobrom a zlom, keď sa snaží pomáhať, bojím sa že sa mu to vypomstí, viac sa mi páči keď je sebecký. A v 7. sérii to bolo úplné nebíčko, keď z neho urobili hlavného záporáka, navyše som hrozne moc rád že ho nezabili, lebo má stále čo ponúknuť a už prekonal aj Daniela ako moja najobľúbenejšia postava. Som zvedavý na jeho vývoj v skupine potom, čo urobil, a na stretnutie s Madison.

webmaster
3.7.2022 | 22:06:21
SarkaCarka

Musím svý hodnocení zvýšit :D jedna z mála uvěřitelných postav.. nehodnotím osobní sympatie, hodnotím přínos do seriálu, vliv na ostatní postavy a v neposlední řadě jeho vývoj, chcete-li tomu tak říkat. Po pár letech po apokalypse, kdy se pro vás zabíjení stane denním chlebem, je totiž dost možný, že se z vás stane diktátorskej magor a takový postavy ten seriál potřebuje… reálně by těžko přežila ufňukaná pipina typu Grace (jo, zase si ji beru do huby, fakt ji nesnáším :-D)

18.5.2022 | 16:21:13
Haras

K Viktorovy každou sérii mám jiné pocity. Nepřestává mě bavit a líbí se mi, jak hraje, tak trochu lišácky. Super postava.

7.6.2021 | 16:42:15
Cermb0

Jeden z nejstarších a zároveň nejzajímavějších charakterů. Po šesti sériích mě pořád nepřestává bavit.

5.6.2021 | 20:22:37
BlackSquirrel

Borec, jen kdyby nechodil na stranu která vyhrává tak bych ho měla radši, ale to je Victor a proto ho mám ráda :D

27.3.2021 | 12:02:16
Bruce.Kent

Doufám že Victora nečeká žádný brutální konec :)

30.11.2020 | 13:39:30
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama