Game of Thrones (Hra o trůny) S04E09: The Watchers on the Wall

S04E09: The Watchers on the Wall

S04E09: The Watchers on the Wall

Jon Sníh a zbytek jeho bratrů na Černém hradě čelí dosud největší výzvě.

8.6.2014
6 950 000
51 minut


Základní info:

Režie: Neil Marshall
Scénář: David Benioff, D. B. Weiss
Hrají: Kit Harington (Jon Sníh), John Bradley (Samwell Tarly), Hannah Murray (Fialka), Rose Leslie (Ygritte), Kristofer Hivju (Tormund), Peter Vaughan (Aemon Targaryen), Owen Teale (Alliser Thorne), Dominic Carter (Janos Slynt), Mark Stanley (Grenn), Ben Crompton (Eddison Tollett), Yuri Kolokolnikov (Styr), Josef Altin (Pypar), Brenock O'Connor (Olly), Joseph Gatt (Thenn), Ian Whyte (Dongo), Neil Fingleton (Mag Mar Tun Doh Weg), Joe Claflin (Cooper), Neil Marshall (člen Noční hlídky), Jack Roth (Donnel Hill), Michael Stuart (člen Noční hlídky), … 

Počet smrtí

V devátém díle čtvrté série zemřelo devět postav a nespecifikovaný počet členů Noční hlídky a divokých. Konkrétně zemřeli Dongo, Smitty, Pypar, Styr, Ygritte, Mag Mar Tun Doh Weg, Grenn, Cooper a Donnel Hill.

Trailer k deváté epizodě:

Foto: HBO

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ashink

Pro mě nejlepší díl z celého seriálu. Už jsem ho viděla několikrát a vždy se na něj znovu těším :)

6.8.2017 | 0:03:57
KateChatt

Na boje moc nejsem, ale tenhle byl parádní.

24.1.2017 | 13:45:22
Mr.Joker531

Na začátku tohohle seriálu mě linka se zdí sršně bavila, ale v třetí serii to začala být nuda a vždycky jsem se těšil až skončí a dají tam dějovou linku na jihu. Ale tenhle díl mě doslova dostal!! Dokonce lepší bitva než na konci druhé serie. Jon mě zas tak nebere, ale ostatní postavy na zdi jsou super :) škoda Ygritte :( ale co ten Jon chce zas dělat?! vydá se bez meče sám za Mancem (tohle mě na něm docela štve, ta příliš velká naivní odvaha a udatnost) i přesto 100% :3

22.10.2016 | 19:34:33
Mr.Veteran

Nejlepší epizoda celého seriálu !! ta kamera, to bylo něco užasnýho a tady to hodnocení tipu, já nemám rád johna snowa, takže dávám 20 procent, prosím vy nehodnotte seriály, vy máte nasráno v hlavě , jdete se koukat na pojištovnu štěstí radši ! to bylo pro Boylen a další nuly.

17.6.2016 | 3:58:25
Amdiron

Vlastně první epizoda, kde jsem Jonovi trochu fandil. Nejlepší zde byli ale rozhodně Sam s Fialkou, hrozně se mi líbí chemie mezi nimi. Taky Ygritte se mi zde líbila a její konec mě docela naštval, byla to moje oblíbená postava. Bitva natočená skvěle, občas nuda ale čekal jsem větší. Vlastně nejmíň se mi líbil konec, kde mi zas Jon začal vadit. V knížce je OK, ale v seriálu ho fakt nemusím.

26.4.2016 | 20:43:25
Kimberlly

Umrelo mi veľa obľúbených postáv! :(

3.6.2015 | 17:49:20
SaDiablo

„Well I'm not nothing anymore.“ (y) Jen za Sama. Na masový zabíjení mě moc neužije, když je to 50 minut vkuse furt dokola to stejný, ničím neproložený, prostě mě to nudí. Jon mě někdy baví v knihách, ale jak tu trojku v minulé i této sérii osekali, tak mi chybělo, že tomu šéfoval ten debil, co spadl na to seno (nevím, jak se jmenuje). Přitom na Jonovo velení jsem se těšila.

27.4.2015 | 22:27:57
Tatko-Šmolko

Tak ja osobne považujem linku s Johnom za najnudnejšiu, no pri tejto časti som sa absolútne nenudil. Mala spád bol akčná, napínavá a ako to u GoT býva tak aj smutná :( :( 48 min. utieklo ako voda :D

25.3.2015 | 20:32:57
Boylen

Spousta lidí, kteří mají rádi Jona Snowa jistě tahle epizoda velmi bavila (a takových lidí je většina), já však nemám rád Zeď a Jona také nijak moc nemusím, takže za to, že byla celá epizoda na Zdi musím dát nejnižší hodnocení. :)

18.2.2015 | 21:07:03
cechman

Ygritte :-(

8.8.2014 | 11:28:55

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás