Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Všeuměl Kirk a seznam všeho, co kdy dělal

Všeuměl Kirk a seznam všeho, co kdy dělal

Všeuměl Kirk a seznam všeho, co kdy dělal

Jak si našetřit čtvrt milionu dolarů? Každý by se mohl učit od Kirka, který si poctivě našetřil každou prací, kterou kdy dělal. Za dobu celého seriálu vystřídal okolo šedesáti různých zaměstnání, povolání anebo krátkodobých, ale o to vážněji braných, koníčků.


12 0
21.10.2016

Kirk za sedm sérií Gilmorových děvčat vystřídal 62 povolání. Spočítal to web Bustle, jehož žebříček vám v upravené verzi přinášíme.

PRVNÍ ŘADA

Kirk se na scéně objevil jako technik z kabelovky, doručovatel labutí a květin, zástupce vedoucího u Dooseho.


(Kirk, tehdy ještě pod jménem Mike.)

DRUHÁ ŘADA

Kirk se nabídl jako koordinátor zásnubních večírků, (svatební) fotograf a pokusil se získat práci v obchodě pro hudebníky. Pracoval jako mechanik, číšník, deratizér, prodavač v půjčovně videokazet a režisér.

Thumbnail Play icon

TŘETÍ ŘADA

Kirk nabízel své služby jako obchodní zástupce výrobce kosmetiky ze sena, doručovatel fotografií, pokladní v pekárně, prodavač v drogerii, režisér představení slečny Patty, sportovní komentátor, pošťák, návrhář triček a odborník na plísně. Chvíli pracoval pro Taylora jako jeho špion a měl zájem o práci u Luka a v Taylorově krámku. Podílel se také na převozu největší pizzy na světě.

ČTVRTÁ ŘADA

Kirk se vyškolil parašutistou, instalatérem bezpečnostních systémů, prodával poštovní schránky a plánoval podzimní a velikonoční městský festival. Řídil rikšu, venčil psy, byl znovu u pošty, zkusil to jako svatební DJ a doručoval dřevo na podpal. Opět se objevil také jako zástupce vedoucího u Dooseho a prodavač kosmetiky.

PÁTÁ ŘADA

Kirk se uchytil i v politice, vedl průzkum při městských volbách. Vedl kino, rozdával letáky převlečený za hot dog a prodával koupelovou kosmetiku. Ucházel se o místo u Sookie v kuchyni a na recepci v hotelu, prodával suvenýry a řídil odtahový vůz. Podílel se také na rozdávání a sbírání stužek, které vyjadřovaly, kdo stojí za Lukem a Lorelai po jejich rozchodu.

ŠESTÁ ŘADA

Kirk prodával zásnubní prsteny, opět venčily psy, živil se jako fyzioterapeut, pracoval pro turistickou kancelář, stal se mimem, organizoval zimní festival, chvíli pracoval v Taylorově starobylém krámku, prodával nemovitosti a založil si společnost se sexy barmany pro osamělé ženy. Účastnil se zorganizování narozeninového večírku pro April a ucházel se o místo v Lukově bistru.

SEDMÁ ŘADA

Poté, co to Kirkovi nevyšlo se zaměstnáním u Luka, otevřel si vlastní – Kirkovo bistro. Organizoval pletací festival, prodával balicí papír, opět doručoval květiny, hrál minotaura a držel hlídku u bludiště z balíků slámy. A samozřejmě pomáhal zařídit rozlučkový večírek pro Rory.

Vzpomínáte si i na jiné Kirkovy práce a podniky? Napište nám do komentářů a rádi je přidáme.

Foto: CW

Diskuze /1

Kafka Tamura

Kirk, to je taková pre-alfa Sheldona.

21.10.2016 | 16:26:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny