Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy - Ostatní

Postavy - Ostatní

Ostatní

 • Christopher Hayden

  Christopher Hayden

  Christopher Hayden se zapíše do života Lorelai jako její první láska, ze které kromě spousty problémů vzešla i maličká Rory. V dospělosti se ještě několikrát pokusí s Lorelai znovu navázat vztah, ale pokaždé si to špatně načasuje. Až pojednou se mu zadaří a stráví s ní několik měsíců v hezkém vztahu. Ani ten nakonec ale nevydrží a oba zůstanou jen přáteli.

  Sezóny 7
  2000 - 2007
 • Jess Mariano

  Jess Mariano

  Lukův problémový synovec Jess se u něj objeví znenadála, když ho jeho matka Liz nedovede zvládat. Jess je skutečný potížista, nechodí do školy a nejradši je jen sám se svými knihami a hudbou. I proto si najde cestu k Rory, která v něm spatří velice inteligentního kluka. Jess ale není ideální přítel a přestože Rory miluje, nechová se k ní tak, jak by si přála. Po konečném rozchodu se Jess odstěhuje pryč, napíše vlastní knihu a založí si malé nakladatelství.

  Sezóny 5
  2001 - 2016
 • Liz Danes

  Liz Danes

  Čím větší je Lukova sestra optimistka, tím méně je zodpovědná. Když je v úzkých, vždy utíká pro pomoc ke svému bratrovi. Sama se ho ale snaží podporovat jak jen může, pokud zrovna nevymýšlí něco ztřeštěného nebo se nestará o svého manžela T.J.

  Sezóny 4
  2004 - 2007
 • T.J.

  T.J.

  T.J. je manžel Lukovy sestry Liz a je tak trochu ztřeštěný trouba. Nepatří mezi nejbystřejší chlapy na světě a je hodně upovídaný, v nitru je ale velice hodný a pozorný. Se svou ženou Liz jezdí na renesanční jarmarky, kde prodávají na stánku převlečení do renesančních šatů.

  Sezóny 4
  2004 - 2007
 • April Nardini

  April Nardini

  April je dcera Anny a Luka. Vyrůstá sama s matkou, svého otce objeví až když trochu vyroste. Je velice chytrá, ráda si čte a závodně plave. Luke si ji velice oblíbí a krátce ji u sebe na žádost Anny ubytuje ve Stars Hollow, snaží se ji pak získat do střídavé péče, aby mu ji Anna nevzala navždy.

  Sezóny 4
  2005 - 2016
 • Anna Nardini

  Anna Nardini

  Anna je matka April a bývalá přítelkyně Luka, se kterým otěhotněla. Celou dobu ale existenci April před Lukem tajila. Nakonec ale změní názor a přeje si, aby Luke vstoupil do jejich života, záhy chce ale ze všeho vycouvat a mít April jen pro sebe. Svým hudebním i módním vkusem je navíc trochu podobná Lorelai.

  Sezóny 2
  2005 - 2007
 • Mitchum Huntzberger

  Mitchum Huntzberger

  Mitchum Huntzberger pochází z bohaté rodiny, sám vlastní několik novin a je vlivný člověk v mediálním světě. Jako velký šéf se umí chovat velice bezohledně k lidem, kteří nedosahují jeho společenské úrovně. Navenek se ale tváří jako milý chlap, každopádně mu nechybí charisma a jakési kouzlo osobnosti.

  Sezóny 3
  2005 - 2007
 • Jason Stiles

  Jason Stiles

  Jason, kterému se přezdívá Digger, pracuje v pojišťovacím byznyse. Je bohatý, umí vařit, má psa, ale především je to syn Floyda Stilese, který Richarda vyhodil z jeho firmy. Jason proto Richardovi nabídne, že do jeho nové firmy přivede své lidi od Floyda, aby si tím jednak sám kariérně polepšil, a jednak aby naštval otce, kterého nenávidí. Richard a Jason se stanou obchodní partneři a Jason dlouho usiluje o Lorelai, která mu nakonec podlehne. Vztah ale přede všemi tají. A to do chvíle, než vše praskne a Richard Jasona zradí. Jason ho chce žalovat a Lorelai se s ním kvůli tomu rozejde.

  Sezóny 1
  2003 - 2004
 • Rachel

  Rachel

  Rachel byla zvyklá žít ve Stars Hollow a randit s Lukem, ale to se psal rok 1995. Tehdy odešla, protože Stars Hollow bylo příliš malé město pro jejího dobrodružného ducha. Na svých cestách objevovala neznámé končiny, kde pořizovala nejrůznější fotografie. Užívala si své nebezpečné výpravy, ale teď je zpátky. A Luke je z toho zmatený, dělá jednu blbost za druhou. Než se však stihne rozhodnout a říct jí to, Rachel sama pochopí, že Luke potají miluje Lorelai. A protože vždycky chtěla pro Luka to nejlepší, odejde ze Stars Hollow, aby nebránila jeho štěstí.

  Sezóny 1
  2000 - 2001
 • Nicole Leahy

  Nicole Leahy

  Nicole je Taylorova právnička, která se kvůli jednomu případu seznámí s Lukem. Pro něj je překvapením, že se Nicole nechová jako ostatní právníci a je milá a má smysl pro humor. Začnou spolu proto chodit a nakonec se i vezmou. Vztah ale netrvá dlouho, Nicole si najde milence a i když se snaží jejich vztah zachránit, nepodaří se jí to.

  Sezóny 2
  2003 - 2004
1

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny