Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Postavy - Yale

Postavy - Yale

Yale

 • Logan Huntzberger

  Logan Huntzberger

  Logan je bohatý kluk, který studuje Yale. Víc než škola ho ale zajímá všechno okolo. Holky, večírky a zhýralý život. Ochrannou ruku nad ním drží jeho původ, jeho otec je totiž mediální magnát. Logan má dva podobně ulítlé kamarády, Finna a Colina. Usměrnit ho dokáže až Rory, kterou on naopak umí trochu odvázat a oba se tak dobře doplňují v jejich nelehkém, ale velice živém vztahu.

  Sezóny 4
  2004 - 2016
 • Paris Geller

  Paris Geller

  Paris Gellerová umí být vždy a za všech okolností brutálně upřímná. Nebojí se vyvolávat nepříjemné konverzace, jelikož bravurně zvládá umění argumentace. Je jednou z nejchytřejších studentek na Chiltonu a nejspíš také na Yaleu. A není tudíž divu, že se svojí cílevědomostí sklízí tolik úspěchů. Ať se to již týká pozice šéfredaktora ve školních novinách Franklin, nebo čestné funkce prezidentky studentské rady. Vzdělání a vysoké ambice jsou pro ni absolutní prioritou.

  Sezóny 8
  2000 - 2016
 • Doyle McMaster

  Doyle McMaster

  Šéfredaktor Yaleského deníku je ambiciózní novinář, který ale nemá v životě moc štěstí. Když selže, nese to velmi těžce, zároveň dává svému okolí dostatečně znát, že je lepší než ostatní. Možná proto se skvěle hodí k Paris, se kterou začne chodit a udržují spolu velice zvláštní, ale silný vztah.

  Sezóny 5
  2003 - 2016
 • Colin McCrae

  Colin McCrae

  Colin patří mezi nejbližší Loganovy přátele a je také členem tajného spolku Brigády života a smrti. Pochází z bohaté rodiny, má rád večírky, hodně flámuje a žije nezřízený život.

  Sezóny 4
  2004 - 2007
 • Finn

  Finn

  Finn je jeden z nejbližších přátel Logana. Jako on a jejich společný kamarád Colin pochází z bohaté rodiny. Všichni tři jsou také členové Brigády života a smrti. Finnův život je plný nezřízených flámů a holek, jejichž jména zapomene hned poté, co si s nimi něco začne.

  Sezóny 4
  2004 - 2007
 • Glenn Babble

  Glenn Babble

  Glenn je mladý nadějný novinář, který se dostane do Yaleského deníku. Hlavně je ale obří smolař, kterému se v životě pokazí téměř všechno, k čemu se přiblíží. I proto je občas ostatním pro smích a málokdo ho bere skutečně vážně.

  Sezóny 2
  2003 - 2005
 • Marty

  Marty

  Marty je laskavý Roryin spolužák z vysoké. Poprvé se seznámí, když ho Rory najde po večírku nahého ležet na chodbě. To mezi nimi odbourá bariéry a přátelí se i nadále. Mají společný vkus na filmy, jenže Marty nechce být jen kamarád, což Rory zprvu nechápe. Nakonec ho musí zklamat, když mu po několika jeho pokusech vyznat jí lásku řekne, že má ráda Logana.

  Sezóny 3
  2003 - 2006
 • Janet Billings

  Janet Billings

  Janet bydlí s Rory, Paris a Tanou první rok na Yaleu. Je zapálená sportovkyně a také je dost prostořeká. Nesnáší Paris, která má neustále potřebu ji urážet, a proto jí ráda dělá naschvály. K ostatním je ale hodná a vždy ochotná pomoct.

  Sezóny 3
  2004 - 2007
 • Tana Schrick

  Tana Schrick

  Tana je velice inteligentní, ale silně asociální děvče, které bydlí na koleji s Rory, Paris a Janet. Chová se jako tichá myška, nechce být nikdy nikomu na obtíž a nerada se hádá. Nezapojuje se příliš do společenského života na vysoké škole, ostatní ji považují za neškodnou podivínku.

  Sezóny 1
  2003 - 2004

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Reklama

Narozeniny