Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 211×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

Louise Grant

Louise Grant

Louise Grantová je studentka Chiltonu a kamarádka Paris Gellerové. Zdá se být velmi bystrá, jelikož přesně ví, o čem život je. Umí se ale taky chovat mazaně, občas nevyzpytatelně a chladně. Ráda flirtuje s různými kluky a přitom se vůbec nestará o jejich city. V porovnání s Madeline, její parťačkou ve zločinu, vypadá jako ta větší mrcha.

Sezóny 4
2000 - 2004

Foto: CW, The WB, Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ramilie

Taková nezodpovědná, lehce namyšlená barbínka, moc mi nejde do hlavy, jak mohla kamarádit zrovna s Paris, ale přátelství si holt nevybírá. :D A samozřejmě měla i dobrou stránku, abych jí nekřivdila.

1.2.2023 | 19:43:17

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama