Homeland (Ve jménu vlasti) Nominace na Golden Globes

Nominace na Golden Globes

Nominace na Golden Globes

Po včerejším trojnásobném úspěchu v nominacích na SAG Awards Homeland zabodoval i dnes. O Zlatý glóbus se seriál popere v jedné kategorii.


6 0
11.12.2014

Sezóna udílení cen se naplno rozjela a i letos si Homeland vysloužil jednu nominaci, a to v kategorii Nejlepší herečka v dramatickém seriálu, kde opět nechybí Claire Danes za roli Carrie Mathison.

V kategorii jí mezi nominovanými dělá společnost Robin Wright (House of Cards), Julianna Margulies (The Good Wife), Viola Davis (How to Get Away With Murder) a Ruth Wilson (The Affair). Kompletní přehled nominací najdete zde.


Vyhraje letos opět Claire Danes a rozšíří svou sbírku ocenění? To se dozvíme již v noci z 11. na 12. ledna 2015, kdy proběhne slavnostní udílení cen, moderovat budou opět Amy Poehler a Tina Fey.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás