Homeland (Ve jménu vlasti) Novinky v obsazení

Novinky v obsazení

Novinky v obsazení

Natáčení už je (počínaje úterkem) v plném proudu, a pátá série se tak kvapem blíží. Na jaké nováčky se na podzim můžeme těšit? A jaké postavy noví herci ztvární?


6 0
2.6.2015

Seznam nových herců čítá hned čtyři jména, a že ta jména mají zvuk! Do role nového Carriina šéfa, jakéhosi německého filantropa, byl obsazen Sebastian Koch. Ten je držitelem mnoha mezinárodních ocenění, mj. byl nominován i na Českého lva (Ve stínu).

Další hvězdnou posilou je Éowyn z trilogie Pán prstenů, herečka Miranda Otto. Ta bude šéfovat německé centrále CIA v Berlíně, a bude tedy pracovat jako přímá podřízená Saula Berensona.


(Foto: AceShowbiz.com)

Mladičká divadelní herečka Sarah Sokolovic si zahraje drzou americkou novinářku, pracující pro soukromou bezpečnostní firmu Düring Foundation.

Pro mnohé fanoušky pak bude nejzajímavější odhalení zatím poslední obsazené role, kterou si zahraje Alexander Fehling (Hanebný pancharti). Ten ztvární právního zástupce Düring Foundation a nového přítele Carrie!

Ze staré skvadry se vrátí Claire Danes (Carrie), Mandy Patinkin (Saul), F. Murray Abraham (Dar Adal) a dokonce i Rupert Friend (Quinn). Těšíte se?

Zdroj

Diskuze /4

téčko171

„Stanice CIA v Berlíně. Rychlík číslo osmsetdvacet, Špion, společnosti České Dráhy, přijel na kolej číslo 3…“

#3 KevSpa
webmaster
2.6.2015 | 10:46:39
ElektronickyOtisk

Tak jsem se trochu bál, ale vypadá to dobře. Zatím to naznačuje možnost, že se Carrie úplně rozešla s Americkou zahraniční politikou a do „akce“ se dostane skrze svého nového vepřího přítele. Německo navíc slibuje určitě další porci boje s teroristy, tentokrát na domácí půdě, takže je určitě na co se těšit.

2.6.2015 | 11:10:46
KevSpa

#1 téčko171: Vtipné. :D Každopádně stanice opravena na centrálu. :-)

webmaster
2.6.2015 | 17:50:40
Manonka

Trochu mě mrzí, že vztah Carrie a Quinna nedají šanci. Snad alespoň Quinn dostane v nových epizodách dost prostoru :-)

redaktor
3.6.2015 | 13:17:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás