Homeland (Ve jménu vlasti) Rozhovor s Nimrat Kaur

Rozhovor s Nimrat Kaur

Rozhovor s Nimrat Kaur

Přečtěte si překlad rozhovoru s Nimrat Kaur (pro Vogue), která ve 4. sérii hraje Tasneem Kareši, důstojnici pákistánské zpravodajské služby.


5 0
28.11.2014

Miluji, když mi ostatní říkají, jak ďábelská jim najednou připadám. Musím přiznat, že mě to teď neuvěřitelně těší,“ prohlásila Nimrat Kaur, téměř 13 tisíc kilometrů daleko, když se nám podařilo se jí dovolat domů do Bombaje, poprvé za celou dobu, co od června natáčí 4. sérii Homelandu. Nicméně i přes tu vzdálenost bylo zřejmé, že tato veselá herečka není zvyklá na to, aby nad ní ostatní přemýšleli jako nad zápornou postavou.

Nimrat Kaur se objevuje v roli podlé Tasneem Kareši, důstojnice pákistánské zpravodajské služby, která kuje pikle proti Carrie Mathison (postavě Claire Danes), kterou povýšili na šéfku centrály v Islámábádu. A když přijde na ztělesnění zákeřné a samolibé špiónky, Nimrat Kaur se to zatím daří výborně.


Atmosféra na scéně v Kapském Městě nebyla nicméně ani zdaleka nepřátelská (jak se jeví v seriálu). „Bylo to příjemné, vlastně přímo vřelé a láskyplné,“ řekla. „Občas jsme s Claire chytaly záchvaty smíchu. Nedokázaly jsme se přestat chichotat, když nám to už přerůstalo přes hlavu.

Nimrat Kaur, která vešla do povědomí západních diváků díky snímku Cizí oběd, promítaném loni na filmovém festivalu v Cannes, dále vysvětluje, proč jí nepřišlo těžké hrát důstojnici pákistánské rozvědky, byť je Indka. „Abych pravdu řekla, nemusela jsem ani tak přemýšlet nad tím, že hraji Pákistánku, jako spíš nad tím, že hraji mocnou ženu v patriarchální společnosti,“ prohlásila a dále dodala, že „pro herečku je to vzrušující prostor k průzkumu.

Nejvýraznější změnou ze všech byla pro přívětivou dvaatřicetiletou herečku (oproti její povaze) proradnost postavy, kterou ztvárnila. “Zásluhy připisuji šéfům castingu, protože si dokázali představit, že bych byla schopná tuhle roli zahrát. Byl to pro ně risk a doufám, že i zisk!"

Co myslíte vy, vybrali ji do role Tasneem Kareši dobře? Jak se vám tato postava líbí?

Zdroj

Diskuze /2

PatasEl

Pěkný článek, jen bych upozornil na menší chybku, Carrie je šéfkou centrály v Islámábádu, ne Kábulu ;)

#2 makishek
28.11.2014 | 15:55:38
makishek

#1 PatasEl: děkuju za upozornění, opraveno :) takhle to dopadá, když člověk bezmyšlenkovitě překládá :D

webmaster
28.11.2014 | 15:59:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás