Justice League V Black Adamovi uvidíme čtveřici známých postav

V Black Adamovi uvidíme čtveřici známých postav

V Black Adamovi uvidíme čtveřici známých postav

Dwayne Johnson minulý týden potvrdil premiéru snímku Black Adam, takže ten po letech ve vývojovém pekle konečně vstoupí do kin, a to v roce 2021. Podívejme se, které významné DC postavy se ve filmu vedle Adama objeví a o kom se spekuluje.

8 1
22.11.2019

Už v březnu jsme vás informovali, že se ve snímku Black Adam objeví dva významní členové týmu Justice Society of America, tedy Hawkman a Stargirl. Obě dvě postavy se vedle komiksu ukázaly i v seriálech stanice CW, konkrétně ve Smallville a Legends of Tomorrow. Hawkmana si zahráli herci Michael Shanks a Falk Hentschel, Stargirl pak Britt Irvin a Sarah Grey. Stargirl rovněž uvidíme v příštím roce v jejím vlastním seriálu, kde ji ztvární Brec Bassinger. Ve filmu by měli Hawkman a Stargirl s Adamem bojovat, pravděpodobně přímo v jeho domovském Kahndaqu.

Kdo ve filmu převezme štafetu po Michaelu Shanksovi? Foto: CW


Vedle Hawkmana a Stargirl ale ve filmu Black Adam uvidíme i mocného čaroděje jménem Doctor Fate, taktéž člena JSA. Ten se v komiksu objevuje už od roku 1940 a jeho identitu převzali v minulosti například Kent Nelson, či Hector Hall. První jmenovaný se kromě komiksu objevil i ve Smallville, konkrétně v crossoverové epizodě Absolute Justice, kde si ho střihl herec Brent Stait. V Black Adamovi by se Fate mohl ústřední postavě postavit, schopnosti na to určitě má.

Uvidíme ve snímku Black Adam i Justice Society of America? Foto: CW

Vedle výše zmíněných členů týmu JSA uvidíme ve filmu i postavu Isis, tedy Adamovu polovičku. V tomto případě je třeba zmínit, že se nejedná o egyptskou bohyni, jež se v loru DC Comics rovněž vyskytuje, ale přímo o čarodějku disponující stejnými schopnostmi jako Adam, která je rovněž členkou Adam Family. Isis se rovněž objevila v seriálu Legends of Tomorrow coby pracovnice A.R.G.U.S.u Zari Tomaz. Její role ve filmu by mohla být poměrně velká, je velice pravděpodobné, že po Johnsonově boku uvidíme celou Black Adam Family, podobně jako jsme vedle Zacharyho Leviho viděli členy Marvel/Shazam Family.

Isis v komiksech udržuje s Adamem poměr. Foto: DC Comics

Těšíte se na klasické DC postavy v novém filmu?

Diskuze /4

Ratemus

No konečně, Doctor Fate doufám že potom dostane vlastní film, úžasná postava

22.11.2019 | 14:48:34
Railbot

Ta fotka z toho CW seriálu :D Nikdy mě nepřestane udivovat, jak moc špatný ty jejich seriály jsou od kostýmů po herecké výkony. Cosplay sraz hadr.

22.11.2019 | 17:16:40
Ratemus

To je pravda, ty masky jsou směšné jak z nějakého superhero porna

22.11.2019 | 18:52:08
Baltik

Stále nechápu, jak tenhle film bude vypadat. Hlavní posatava bude záporná a vedlejší budou kladné. Komu vlastně budeme fandit?

23.11.2019 | 7:52:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Joker


Režie: Todd Phillips
Scénář: Todd Phillips a Scott Silver
Hudba: Hildur Guðnadóttir
Hrají: Joaquin Phoenix (Arthur Fleck), Frances Conroy (Penny Fleck), Robert De Niro (Murray Franklin), Zazie Beetz (Sophie Dumond), Brett Cullen (Thomas Wayne), Dante Pereira-Olson (Bruce Wayne), Douglas Hodge (Alfred Pennyworth), Brian Tyree Henry
Stopáž: 122 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás