Legends of Tomorrow
71/100 - 149×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S02E12: Camelot/3000

S02E12: Camelot/3000

Legendy přicházejí na to, že strážcem částí Kopí osudu je superhrdinský tým Justice Society of America. Legendy se tak vydávají do dob krále Artuše, kde Stargirl ochraňuje část Kopí. Tým Legend se ale bude muset vypořádat nyní se zlým Ripem Hunterem.

sk
21.2.2017
1 640 000
43 minut

Oficiální synopse

Legendy pátrají po Kopí osudu a chtějí ho získat dříve, než se to povede Legion of Doom. Legendy přijdou na to, že část Kopí je ukryta všude možně napříč časem a střeží ji Justice Society of America. Nejprve se Legendy vydávají do budoucnosti za Mid-Nitem, který je zavede do minulosti, konkrétně do dob kralování krále Artuše na Kamelotu, kde Stargirl chrání část Kopí. Po Kopí osudu ale jde i nyní zlý Rip, takže jsou Legendy nuceni se spojit s rytíři Kulatého stolu, aby mocný artefakt uchránily.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pruměrny dil, vadi mi když Sara pokažde na nějake vypravě ma zajem o holku a Merlin jako žena to bylo fakt mimo ale jinak musim řict že Mick byl dobry jak se mu povedlo ovladat mysl na rozdil od Steina a jsem zvědav co ted chysta Rip a Ray byl fakt k smichu s tim světelnym mečem zvlašt když chtěl bojovat čestně a ne pomoci zlepšovaku.

redaktor
16.11.2020 | 18:29:29
Lucifrid

Artuškovské legendy mám ráda, ale tohle mě nějak nebavilo.

webmaster
24.4.2017 | 23:21:01
ShelbyGT500CZ

Jak už tady někdo psal, koukám na to jen z povinnosti. Momentálně je nejlepší Arrow, trochu s odstupem Flash a potom propast, za kterou jsou Legendy. Začátky vypadaly dobře a dobře se na to koukalo, teď si u každýho dílu říkám víc a víc WTF?

18.4.2017 | 18:08:10
mima33

Nie, nie, nie… už keď som prvýkrát počula, že sa pozrieme s Legendami do Camelotu, tak som si povedala – WTF?! A môj zlý pocit sa potvrdil. Veľmi nepodarený a slabý diel.

18.3.2017 | 17:48:33
R.-TedyS

Pobavilo. :)

15.3.2017 | 18:04:27
Kimberlly

LadyFlash skvelá vyspelá myseľ. Smutné počúvať takéto reči, naozaj smutné.

7.3.2017 | 22:18:43
LadyFlash

Super seriál a podľa mňa aj podarený… ale, dala by som 100%, len som strhla za to, že by nemuseli tam dávať nasilu nejaké scénky rovnakého pohlavia, normálne sa mi to hnusí a štve. je to proti prírode také niečo, a ok ľudia takýto keď sú tak nech sú, ale NAČO to trepať do filmov a seriálov také??? Načo to tvorcovia filmov a seriálov doň dávajú??? Aj celá Amerika. Nech s tým idú do prdele. a tieto scénky pretáčam. nie je to výhra, lebo sa tým mohli tie minúty zabrať niečim užitočnejším a čo sa dá pozerať, napr. viac priestoru miesto tých lesbických scén dať radšej Reverse flashovi a tak…

2.3.2017 | 1:51:03
jenanek

už ani nevim proč to ještě sleduju

27.2.2017 | 18:09:41
Jackks

hm i večerníček má zábavnější a chytřejší zápletky a dialogy :(

27.2.2017 | 11:15:30
Stardos

Ray mi v tomhle díle lezl docela na nervy. Konec podle mě docela nelogický, mají na lodi pravého kapitána a nenapadne je přenastavit systém? Guinevra byla sympatická, mohla by se ještě nekdy do seriálu podívat, stejně tak i Stargirl

25.2.2017 | 23:48:20
1

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama