Loki
88/100 - 112×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

S01E06: For All Time. Always.

S01E06: For All Time. Always.

Loki a Sylvie jsou připraveni zabít posledního v cestě, který ovládá jejich čas a jejich rozhodnutí. Nicméně tento muž jim dá brouka do hlavy, čímž zamíchá vztahy mezi Sylvií a Lokim. Mobius mezitím vyráží do TVA, kde konfrontuje Ravonnu. Brána do multivesmíru se otevírá.

14.7.2021
46 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Sylvie a Loki setkali se Stražcem času a musim řict že jsem nečekal že jim nabidne aby ho zabili a pak at spolu vladnou a nemělo chybu jak se nemohli shodnout ale nečekal jsem že Sylvie zradi Lokiho a jsem zvědav co ted bude Sylvii a s Lokim když si Mobius nepamatuje a jsem zvědav co bude dělat Sylvie.

redaktor
15.3.2022 | 19:02:38
Milano33

Silné finále! Jediné, čo mi docela skazilo finálny dojem, bol trápny záporak s jeho detinským humorom, ktorý sa vôbec nehodil k inteligentnému humoru seriálu. Ten zdĺhavý rozhovor starostlivo vybudoval napätú atmosféru a ako nevyhnutná eskalácia tejto výstavby poslúžila vzájomná konfrontácia medzi Lokim a Sylvie. Tento slovný i fyzický stret fantasticky odzrkadlil psychické rozpoloženie oboch Lokiho variant. Bola tam cítiť tá nechuť do boja i tie intenzívne emócie, ktoré jeden k druhému prechovávali. Bolo veľmi ľúto, že muselo dôjsť k takémuto stretu záujmov. Lokiho dojemné slová na konci a následné spečatenie ich krásneho puta bozkom boli vrcholnými scénami tejto skvostnej sekvencie. A ten záver nastolil nový poriadok čo sa multiverzu týka a už teraz netrpezlivo vyčkávam na druhú sériu.

4.2.2022 | 20:51:41
choudys

Stalo se, co se mělo stát. Jsem zvědav, co bude s Lokim a Sylvií.

28.1.2022 | 9:50:30
mog

aha, to bylo finále první řady… oooook :D nějak jsem sále čekal pokračování :D

12.8.2021 | 16:14:16
tynka.jouklova

Za mě naprosto skvělej konec. Cliffhanger na konci. Trošku mě mrzí, že nebyla potitulkovka, aspoň ne v pravým slova smyslu. Rozhodně nesouhlasím, že bych se chvilkama nudila. Opravdu solidní finále.

redaktor
21.7.2021 | 20:33:15
Raiden123

Tak ja neviem… ta hlaska Loki sa vrati v druhej sezone po 6 dieloch …Ehm???! To je dost neprakticke a mozno to pokazi casom celkove hodnotenie serialu.

20.7.2021 | 6:09:07
akashko12

Miestami nuda, no ten koniec to zachránil. Som zvedavý na 2. sériu.

redaktor
17.7.2021 | 23:25:59
Mohy

Mě tenhle díl bavil i když na předchozí dva rozhodně neměl. Je pravda že tohle finále bylo slabší, každopádně si tvůrci vytvořili ideální půdu pro 4. fázi, kterou si v předchozích filmech neměli jak vytvořit. Z Kanga jsem zatím trochu zklamaný, když nastupoval na scénu Thanos, šel z něj větší strach, každopádně očekávám, že další verze Kanga budou méně komické a více kulervoucí. Tom Hiddlestone je skvělý herec a celkové obsazení seriálu bylo provedeno na jedničku. Z čeho jsem trochu zklamaný byl ten rychlý přerod Lokiho na klaďase. Chápu že jej tvůrci asi chtějí ponechat v univerzu za dobráka, ale osobně jsem se těšil spíše na tu podlou verzi z roku 2012.

17.7.2021 | 19:08:41
SerFirox

Ty bláho!

17.7.2021 | 16:00:00
BadJoke

spolery !! Mám jen otázku pro chytrější lidi, neboť sám si to stále nedokážu najít odpověď: Jakým způsobem se Loki teleportoval do jiného vesmíru za A. kvůli tempadu Kanga; B.bo už byla rozvětvena časová osa. Předem díky za odpověď

17.7.2021 | 12:50:43

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama