Loki
89/100 - 89×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

S01E06: For All Time. Always.

S01E06: For All Time. Always.

Loki a Sylvie jsou připraveni zabít posledního v cestě, který ovládá jejich čas a jejich rozhodnutí. Nicméně tento muž jim dá brouka do hlavy, čímž zamíchá vztahy mezi Sylvií a Lokim. Mobius mezitím vyráží do TVA, kde konfrontuje Ravonnu. Brána do multivesmíru se otevírá.

14.7.2021
46 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Sylvie a Loki setkali se Stražcem času a musim řict že jsem nečekal že jim nabidne aby ho zabili a pak at spolu vladnou a nemělo chybu jak se nemohli shodnout ale nečekal jsem že Sylvie zradi Lokiho a jsem zvědav co ted bude Sylvii a s Lokim když si Mobius nepamatuje a jsem zvědav co bude dělat Sylvie.

15.3.2022 | 19:02:38
Milano33

Silné finále! Jediné, čo mi docela skazilo finálny dojem, bol trápny záporak s jeho detinským humorom, ktorý sa vôbec nehodil k inteligentnému humoru seriálu. Ten zdĺhavý rozhovor starostlivo vybudoval napätú atmosféru a ako nevyhnutná eskalácia tejto výstavby poslúžila vzájomná konfrontácia medzi Lokim a Sylvie. Tento slovný i fyzický stret fantasticky odzrkadlil psychické rozpoloženie oboch Lokiho variant. Bola tam cítiť tá nechuť do boja i tie intenzívne emócie, ktoré jeden k druhému prechovávali. Bolo veľmi ľúto, že muselo dôjsť k takémuto stretu záujmov. Lokiho dojemné slová na konci a následné spečatenie ich krásneho puta bozkom boli vrcholnými scénami tejto skvostnej sekvencie. A ten záver nastolil nový poriadok čo sa multiverzu týka a už teraz netrpezlivo vyčkávam na druhú sériu.

4.2.2022 | 20:51:41
choudys

Stalo se, co se mělo stát. Jsem zvědav, co bude s Lokim a Sylvií.

28.1.2022 | 9:50:30
mog

aha, to bylo finále první řady… oooook :D nějak jsem sále čekal pokračování :D

12.8.2021 | 16:14:16
tynka.jouklova

Za mě naprosto skvělej konec. Cliffhanger na konci. Trošku mě mrzí, že nebyla potitulkovka, aspoň ne v pravým slova smyslu. Rozhodně nesouhlasím, že bych se chvilkama nudila. Opravdu solidní finále.

redaktor
21.7.2021 | 20:33:15
Raiden123

Tak ja neviem… ta hlaska Loki sa vrati v druhej sezone po 6 dieloch …Ehm???! To je dost neprakticke a mozno to pokazi casom celkove hodnotenie serialu.

20.7.2021 | 6:09:07
akashko12

Miestami nuda, no ten koniec to zachránil. Som zvedavý na 2. sériu.

redaktor
17.7.2021 | 23:25:59
Mohy

Mě tenhle díl bavil i když na předchozí dva rozhodně neměl. Je pravda že tohle finále bylo slabší, každopádně si tvůrci vytvořili ideální půdu pro 4. fázi, kterou si v předchozích filmech neměli jak vytvořit. Z Kanga jsem zatím trochu zklamaný, když nastupoval na scénu Thanos, šel z něj větší strach, každopádně očekávám, že další verze Kanga budou méně komické a více kulervoucí. Tom Hiddlestone je skvělý herec a celkové obsazení seriálu bylo provedeno na jedničku. Z čeho jsem trochu zklamaný byl ten rychlý přerod Lokiho na klaďase. Chápu že jej tvůrci asi chtějí ponechat v univerzu za dobráka, ale osobně jsem se těšil spíše na tu podlou verzi z roku 2012.

17.7.2021 | 19:08:41
SerFirox

Ty bláho!

17.7.2021 | 16:00:00
BadJoke

spolery !! Mám jen otázku pro chytrější lidi, neboť sám si to stále nedokážu najít odpověď: Jakým způsobem se Loki teleportoval do jiného vesmíru za A. kvůli tempadu Kanga; B.bo už byla rozvětvena časová osa. Předem díky za odpověď

17.7.2021 | 12:50:43

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama