Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Bernard Nadler

Bernard Nadler

Muž, který chce vyléčit nemoc své ženy.

Sezóny 5
2005 - 2010

Známá fakta

Až do svých 56 let, kdy potkal Rose, se Bernard nikdy neoženil. Do Rose se okamžitě zamiloval a vzal si ji, i přestože věděl o její rakovině. Snažil se jí s léčením pomoci, a proto sehnal léčitele v Austrálii.

(Bernard se zamiloval do Rose prakticky ihned. Foto: ABC)

Na ostrově

V době havárie byl Bernard v druhé části letadla na záchodě, proto byl až do setkání obou skupin od své ženy oddělený. Na ostrově se nejvíce projevil tím, že se snažil postavit z kamenů na pláži znak SOS, tak aby byl viditelný například z letadla. Když se dozví, jak ostrov vyléčil rakovinu Rose, pokusů o záchranu zanechá. Spolu s Jinem a Sayidem bránil během bitvy s Druhými původní tábor.

Budoucnost

Po přesunu ostrova se Bernard brzy shledává se svou manželkou Rose. Jako jedni z mála přežijí útok ohnivými šípy na pláži.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama