Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

David Reyes

David Reyes

Hurleyho ne zrovna poctivý otec.

Sezóny 3
2007 - 2009

Známá fakta

David Reyes je Hurleyho otec, který nikdy nebyl moc poctivý. Opustil svého syna už v útlém věku. Vrátil se až tehdy, když Hurley byl dospělý a měl problémy s „prokletými čísly“.

(Hurley svého otce nikdy neznal moc dobře. Foto: ABC)

Budoucnost

Po zachránění Oceanic 6 si David nachází znovu cestu k Hurleymu. Uspořádá mu obrovskou narozeninovou párty, kde mu také předá opravené Camaro, auto, na kterém kdysi se synem dělal. Hurley se ale zděsí, když na tachometru vidí „prokletá čísla“. Pomáhá Hurleymu, když je nutné postarat se o zraněného Sayida.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama