Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Helen Norwood

Helen Norwood

Lockeova láska.

Sezóny 2
2005 - 2010

Známá fakta

Locke se seznámil s Helen na jedné ze schůzek, kde vyprávěl o své minulosti. Jejich vztah šel rychle kupředu a Locke se brzy nastěhoval k Helen. Poté, co se Locke nedokázal odpoutat od svého otce, který jej kdysi lstí připravil o ledvinu, se s ním ale Helen rozchází. Locke se ji pokusí vyhledat po návratu z ostrova, dozvídá se ale, že zemřela na mozkovou výduť.

(Helen nakonec opustila Lockea. Foto: ABC)

Budoucnost

V alternativní linii žije Helen s ochrnutým Lockem v USA. Snaží se jej přesvědčit, aby se nechal léčit Jackem a nevzdával se tak šance, že bude ještě někdy chodit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama