Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Kelvin Inman

Kelvin Inman

Desmondův mentor, který se chtěl dostat z ostrova.

Sezóny 1
2006 - 2006

Známá fakta

Kelvin se účastnil války v Zálivu, kde úzce spolupracoval s otcem Kate a byl to on, kdo zajal Sayida a snažil se ho přemluvit ke spolupráci. Když válka skončila, zřejmě byl ještě nějaký čas vojákem, až po letech se přidal k projektu Dharma, a tak skončil na ostrově.

(Kelvin tajil Desmondovi spoustu věcí. Foto: ABC)

Na ostrově

Kelvin obýval stanici Swan společně se svým partnerem Radzinskym, ten ale v bunkru spáchal po čase sebevraždu. Kelvin zde byl sám, až jednoho dne zachránil Desmonda a udělal z něj svého nového parťáka. Sám ovšem plánoval uprchnout na jeho lodi, kterou tajně dlouhé měsíce opravoval. Když to Desmond zjistil, poprali se a Kelvin nešťastně zemřel po pádu na skálu. Kelvin je také autorem mapy ostrova namalované na bezpečnostních dveřích.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama