Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Tom Friendly

Tom Friendly

Přátelský mluvčí Druhých.

Sezóny 4
2005 - 2008

Známá fakta

Jeden z nejvýše postavených Druhých, vystupoval často jako neoficiální „mluvčí“. Nosí falešný plnovous. Přezdívalo se mu také „Mr..Friendly“ (pan přátelský). Jako jeden z mála Druhých měl možnost cestovat z ostrova, na pevnině mohl dát také průchod své sexuální orientaci – je gay.

(Tom Friendly nosil falešný plnovous. Foto: ABC)

Na ostrově

Byl na lodi, která unesla Walta, zajal také Michaela, když se snažil Walta najít. Vyhrožoval přeživším, aby se drželi dál od Druhých, účastnil se také velkého zajetí Jacka, Kate, Sawyera a Hurleyho, kde bylo odhaleno, že jeho plnovous je falešný. Na jedné výpravě na pevninu zlanařil pro Bena navrátivšího se Michaela. Patřil do velkého týmu Druhých určených k přepadové akci, tam ho ale po několika zvratech zastřelil Sawyer.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe II Dragon

Na to že patril k tým druhým to bol celkom pohoďák.

29.2.2012 | 23:24:10

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama