Lost (Ztraceni) Walt Lloyd

Walt Lloyd

Walt Lloyd

Mladý chlapec, který si nerozumí se svým otcem.

Sezóny 5
2004 - 2009

Známá fakta

Walt se sice narodil v USA, ale většinu svého života prožil mimo Ameriku, protože se často stěhoval se svojí mámou kvůli její práci. Svého otce Michaela viděl jako malý kluk jen jednou, významněji až po smrti své mámy. Už od útlého dětství se okolo Walta děly různé záhadné věci, které nikdo neuměl vysvětlit.

Na ostrově

Na ostrově se Walt snaží porozumět si se svým otcem, ale příliš se to nedaří. Tíhne spíše k Lockeovi, což se Michaelovi příliš nelíbí. Jejich spory dojdou tak daleko, že Walt zapálí vor, na kterém chce Michael s ním odplout. Teprve při stavbě druhého se usmíří, jejich štěstí ale trvá krátce, protože Walta unesou z voru Druzí.


(Walt si nikdy nerozuměl se svým otcem. Foto: ABC)

Je držen v jejich zajetí dlouhou dobu, svého otce smí spatřit jen jednou, když Michael vypátrá sám polohu tábora Druhých. Teprve poté, co Michael zradí ostatní a přivede vybrané z nich do náruči Druhých, smějí oba dva na lodi odplout z ostrova. Najednou se ale po čase objeví postřelenému Lockeovi a zachrání ho před sebevraždou. Ve skutečnosti ale tou dobu byl už Walt v pořádku na pevnině, kam se dostal se svým otcem. Když mu ale Michael svěří, koho zabil, Walt se od něj odvrátil a žije jen s babičkou.

Budoucnost

Walt vyrůstá u své babičky, ale neví, co se stalo s jeho otcem. Když navštíví Hurleyho, ten mu poví, proč všichni z Oceanic 6 lžou o své minulosti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sokar

Prve casti bol fajn. Maly, zvedavy chlapec medzi dospelakmi. Ale ked sa vytratil tak vobec nechybal

30.3.2021 | 10:00:48
vaclavhajzer

najlepsie casti boli kde sa tento makak nevyskytoval

9.8.2020 | 0:07:29
Pepe II Dragon

Vyskytoval sa len zo začiatku seriálu a veľmi som hu nemusel.

29.2.2012 | 23:54:28

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři