Lost (Ztraceni) Walt Lloyd

Walt Lloyd

Walt Lloyd

ZNÁMÁ FAKTA

Walt se narodil sice v USA, ale většinu svého života prožil mimo Ameriku, protože se často stěhoval se svojí mámou kvůli její práci. Svého otce, Michaela, viděl jako malý kluk jen jednou, významněji až po smrti své mámy. Už od útlého dětství se okolo Walta děly různé záhadné věci, které nikdo neuměl vysvětlit.


NA OSTROVĚ

Na ostrově se Walt snaží porozumět si se svým otcem, ale příliš se to nedaří. Tíhne spíše k Lockovi, což se Michaelovi příliš nelíbí. Jejich spory dojdou tak daleko, že Walt zapálí vor, na kterém chce Michael s ním odplout. Teprve při stavbě druhého se usmíří, jejich štěstí ale trvá krátce, protože Walta unesou z voru Druzí. Je držen v jejich zajetí dlouhou dobu, svého otce smí spatřit jen jednou, když Michael vypátrá sám polohu tábora Druhých. Teprve poté, co Michael zradí ostatní a přivede vybrané z nich do náruči Druhých, smějí oba dva na lodi odplout z ostrova. Najednou se ale po čase objeví postřelenému Lockovi a zachrání ho před sebevraždou. Ve skutečnosti ale tou dobu byl už Walt v pořádku na pevnině, kam se dostal se svým otcem. Když mu ale Michael svěří, koho zabil, Walt se od něj odvrátil a žije jen s babičkou.

BUDOUCNOST

Walt vyrůstá u své babičky, ale neví co se stalo s jeho otcem. Když navštíví Hurleyho, ten mu svěří, proč všichni z Oceanic 6 lžou o své minulosti.

DABING

Jan Rimbala

Dabing: mladý Willy (Karlík a továrna na Čokoládu)

Petr Neskusil

Dabing: Karlík (Karlík a továrna na čokoládu), DJ (Monster House)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe II Dragon

Vyskytoval sa len zo začiatku seriálu a veľmi som hu nemusel.

29.2.2012 | 23:54:28

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Narozeniny

Reklama

Galerie

Galerie

Partneři