S01E05: Killshot

S01E05: Killshot

Vědec, který pracuje na vysoce klasifikovaném projektu DARPA, je zabit sniper, zatímco jede na vodních lyžích. Jeho firma dostala peníze na zakázku od agentury pro výzkum obranných projektů. Tato událost velice znepokojila Pentagon, proto chce, aby se případ rychle vyřešil. Vyšetřování se ujímá NCIS Los Angeles.

20.10.2009
16 500 000
41 minut

Základní info:

Režie: David Barrett
Scénář: Shane Brennan
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Peter Cambor (Nate Getz), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Adam Jamal Craig (Dominic Vail), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Rocky Carroll (Leon Vance), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Barrett Foa (Eric Beale), Kelly Hu (Lee Wuan Kai), Kelvin Yu (Jimmy Su), Kathleen Munroe (Aimee Suová), Michael Ornstein (Frank Davis), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama