S14E21: New Beginnings, Part Two

S14E21: New Beginnings, Part Two

Tým NCIS pokračuje v případu s ATF a ukradenými vojenskými zbraněmi. A Callen a Anna se rozhodnou pro improvizovanou svatbu. (Druhá část finále seriálu.)

cz sk
22.5.2023
5 240 000
43 minut

Základní info:

Režie: John Peter Kousakis
Scénář: Kyle Harimoto a R. Scott Gemmill
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Bar Paly (Anna Kolchecková), Vyto Ruginis (Arkady Kolcheck), Pamela Reed (Roberta Deeksová), Natalia del Riego (Rosa Reyesová), Lesley Boone (Nina Barnesová), Liz Vassey (dohlížející zvláštní agentka ATF Kerry Adamsová), Ava McCoy (Jordyn Rountreeová), Duncan Campbell (Castor) s Erik Palladino (Vostanik Sabatino) a Randy Couture (zvláštní agent ATF Bill Newsome) a také Linda Hunt (Hetty Langeová), Peter Cambor (Nate Getz), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

S tímhle seriálem žiju celých 14 let, což je neskutečný masakr. Skoro se mi až nechce věřit, že tohle je jeho poslední epizoda. Navždy v mém srdci. ♥

9.1.2024 | 15:16:19
captain

Svatba bude a hotovo, třebas hned! Důstojné zakončení série, klidně i celého seriálu. Na závěr dostane Callen blahopřání od Hetty. A místo svatební cesty do Řecka se jede do Maroka, kde potkáme pár starých dobrých známých.

26.8.2023 | 18:38:52

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama