Obi-Wan Kenobi
66/100 - 84×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)

S01E00: A Jedi’s Return

S01E00: A Jedi’s Return

Ewan McGregor a Hayden Christensen se naposledy od jejich společné účasti na Epizodě III vrací ke Star Wars. Tento dokument pojednává o vzniku seriálu Obi-Wan Kenobi a především o tvůrcích a hercích, kteří vložili během koronavirové doby do seriálu maximum.

cz sk
8.9.2022
1 hodina

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Perfektně provedené :-)

28.4.2024 | 10:03:56
tom99

Když pominu veškeré ty marketingové kecy a klišé, tak je to moc hezký dokument. Je vidět, že všichni zúčastnění do toho vložili lásku, čas a srdce. Je možná až velká škoda, že herci si po výprasku s prequely musí tím samým projít i nyní. Přál bych jim a celkově tomuto seriálu větší úspěch, lepší recenze a větší uznání u fanoušků. Dokument to byl ale skvělý.

webmaster, grafik
6.11.2022 | 13:41:17
davidovechkin

Jo tohle Disney umí. Bohužel ty seriály nemají takovou kvalitu

13.9.2022 | 15:31:10
Roy

Film o natáčení je skvělý. Ale asi jsem viděl jiný seriál.

11.9.2022 | 10:07:42

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Na každé postavě ve Star Wars záleží. Už na tom si tehdy potrpěl i George Lucas, který dával naprosto vedlejším postavám jména a dokonce celé příběhy. Naštěstí v této tradici pokračuje i studio Disney, který dává pěkný background bezdomoveckému klonovi z Daiyu.

Novinky

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor stoprocentně nemá zapotřebí se do role Obi-Wana Kenobiho vracet, přesto o to stojí on sám. Do role je zapálený a hned po poslední klapce pospíchal za režisérkou celého projektu a sděloval ji své nápady na případnou druhou sérii, o kterou by velice stál.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama