Obi-Wan Kenobi
66/100 - 84×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)

Haja Estree

Haja Estree

Obdivovatel Jediů a pouliční podvodník, který má ale dobré srdce a svým zvláštním způsobem lidem pomáhá.

Sezóny 1
2022 - 2022

Haja Estree je celoživotním obdivovatelem Jediů. Žije na planetě Dayiu, kde je obecně velká kriminalita a nepříliš vhodné podmínky pro běžné žití slušných občanů. Haja je nicméně velkým hazardérem a i v nejisté době Impéria, kdy Inkvizitoři loví zbylé Jedie, se sám Haja za jednoho z nich vydává, aby si přivydělal pár kreditů navíc. Tím samozřejmě na sebe upoutává nevítanou pozornost.

Haja si potrpí na jistá kouzla a svými triky dělá či spíše předstírá, že umí ovládat Sílu. Tím tak přesvědčí ostatní obyvatele planety, že je Jedi. Následně pomáhá lidem dostat se z Dayiu do bezpečí. A to vše za cenou většího výdělku. Právě na Haju narazí Obi-Wan Kenobi, který samozřejmě hned okamžitě pozná, že se jedná o podvodníka.

Haja ale následně dokáže, že i on má dobré srdce a je velkým obdivovatelem původního řádu Jediů. Když se Haja dozví, že Obi-Wan je bývalý mistr Jedi, rozhodne se mu pomoci. Jeho a Leiu Organu eskortuje z planety, kdy ještě následně zdrží Třetí sestru Revu. Ta se ovšem od něj dozví, kam Obi-Wan zmizel.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Opět další postava, kterou jsem vůbec nepochopil.

2.7.2022 | 19:34:49
RagnarokCzD

Tahle postava je hrozně divná …

Na jedný straně podrazák, na druhý straně férovej … na jedný straně lhář, na druhý straně drží slovo … na jedný straně zneužívá důvěřivý lidi, na druhý straně riskuje život pro ostatní … jako, sakra Disney, ROZHODNĚTE SE! :D

Ale bavil mě … herec je často spíš jen komická vložka, ale myšlenka podvodníka co se vydává za Jedie mi přijde absolutně senzační. :3 Rozhodně asi milionkrát lepší než to, že lidi ve Star Wars maj tendence zapomínat na existenci Jediů, nebo je začít nenávidět během méně než pěti let. :D

22.6.2022 | 12:10:27
tom99

Tahle postava mi vůbec nesedla. Do Star Wars se nehodí, bohužel je to asi i hercem, který je komediálního typu…

webmaster, grafik
4.6.2022 | 10:00:16

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Na každé postavě ve Star Wars záleží. Už na tom si tehdy potrpěl i George Lucas, který dával naprosto vedlejším postavám jména a dokonce celé příběhy. Naštěstí v této tradici pokračuje i studio Disney, který dává pěkný background bezdomoveckému klonovi z Daiyu.

Novinky

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor stoprocentně nemá zapotřebí se do role Obi-Wana Kenobiho vracet, přesto o to stojí on sám. Do role je zapálený a hned po poslední klapce pospíchal za režisérkou celého projektu a sděloval ji své nápady na případnou druhou sérii, o kterou by velice stál.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama