Obi-Wan Kenobi
66/100 - 84×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)

Reva Sevander

Reva Sevander

Třetí sestra, která se na rozdíl od ostatních Inkvizitorů nespokojí jen tak s něčím. Chce ulovit dlouho ztraceného Jedie Obi-Wana Kenobiho.

Sezóny 1
2022 - 2022

Reva, neboli známá pod přezdívkou Třetí sestra, je jedna z Inkvizitorů, jejichž hlavním úkolem je lovit zběhlé Jedie, kteří přežili Rozkaz 66. Reva je ovšem v některých ohledech zcela výjimečná. Na rozdíl od ostatních Inkvizitorů se nedokáže spokojit jen tak s něčím a chce lovit ty nejnebezpečnější Jedie, s malými kousky se příliš nespokojí.

Tím se tak často dostává do křížku s Pátým Bratrem nebo s jejím přímým nadřízeným Veleinkvizitorem. Když Reva uloví Jedie Nariho na Tatooinu, nestačí ji to a prahne po větších jménech. Je naprosto posedlá hledáním Obi-Wana Kenobiho, o kterém ví, že je stále naživu a jen se někde úspěšně již přes deset let schovává. I když ji ostatní Inkvizitoři od úkolu odrazují, Reva je vytrvalá.

Sama se chce zavděčit Darth Vaderovi a dostat se dál v imperiálním žebříčku a taktéž v očích sithského lorda. Reva si tak najme skupinu námezdních lovců, kteří unesou alderaanskou princeznu Leiu Organu. Třetí sestra si je moc dobře vědoma, že během Klonových válek byl Bail Organa dobrým a blízkým přítelem Obi-Wana Kenobiho. Když Leia bude fuč, Kenobi by mohl vylézt z úkrytu a Bailovi v hledání jeho dcery pomoci. Reva se tak dostává do nebezpečné hry s jedním z nejlepších Jediů.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

REVA byla z počátku opravdu OTRAVNÁ........ale časem jsem pochopil proč byla taková a o co jí šlo.

11.7.2022 | 13:34:40
KarlCZ

Vůbec jsem tuhle postavu nepochopil a hrozně mi lezla na nervy.

2.7.2022 | 19:33:35
menandros*

Veľmi slabý a nepresvedčivý herecký výkon podala v seriáli. Neviem, či je to tým, že je celkovo zlá herečka alebo jej nesadla rola drsniačky.

24.6.2022 | 2:28:25
RagnarokCzD

Nápad dobrej … zpracování sotva průměrný … herečka děsná. :-/

//Edit: Tak seriál (nebo první série) je za námi … a Reva odhalila svoji pravou tvář … no a já teda spokojenej moc nejsem, i když je to mnohem lepší než to bylo n začátku.

Redemption archy jsou v Americe stejně populární jako tučný jídlo, takže se dá pochopit že ji sem prostě chtěli nacpat … většinu dialogů bych jí asi přepsal protože byly docela divný, ale ten souboj s Vaderem stál za to, takže za to dostane bonusovou hvězdičku. :3

22.6.2022 | 12:03:57
téčko171

Názorný příklad toho, že s hodnocením se má čekat až do konce. Jasně, ještě zbývá jedna epizoda, ale to už nevím, co by musela udělat, aby spadla zpátky na pozici, ve které jsem ji vnímal na začátku.

webmaster
15.6.2022 | 16:13:20
feth

Nejde dát 0%

12.6.2022 | 12:19:27
fanta2pomeranc

Málokterá postava mi tak vadí jako tahle…

9.6.2022 | 15:25:56
myssi

za mě nejhorší postava, leze mi na nervy a ruší to celé.

1.6.2022 | 5:38:58
Khardoom

Absolutně trapná postava, ani k smíchu to není. –6/10

29.5.2022 | 15:04:56
Davedy

Zdá se mi to nebo je Reva mezi těmi younglings z té scény v Chrámu při r.66? Hodně by to vysvětlovalo, jestli byla dřív padawan.

27.5.2022 | 15:29:49
1

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Na každé postavě ve Star Wars záleží. Už na tom si tehdy potrpěl i George Lucas, který dával naprosto vedlejším postavám jména a dokonce celé příběhy. Naštěstí v této tradici pokračuje i studio Disney, který dává pěkný background bezdomoveckému klonovi z Daiyu.

Novinky

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor stoprocentně nemá zapotřebí se do role Obi-Wana Kenobiho vracet, přesto o to stojí on sám. Do role je zapálený a hned po poslední klapce pospíchal za režisérkou celého projektu a sděloval ji své nápady na případnou druhou sérii, o kterou by velice stál.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama