Scorpion (Tým Škorpion) Scorpion, kdo vlastně jsou?

Scorpion, kdo vlastně jsou?

Scorpion, kdo vlastně jsou?

Chcete vědět, kým byli, než se z nich stal tým Scorpion? Tak neváhejte a přečtěte si uvnitř článku něco málo o tom, jak na tom byla naše pětice postav, kteří si hrdě říkají Scorpion.


7 0
7.4.2015

Walter O'Brien

Zatímco většina jeho vrstevníků si kopala venku s míčem, Walter O'Brien byl zatčen, protože se naboural do NASA. Víc jak po deseti letech zůstává Walter skeptický ohledně pomoci Homelandu, protože si dobře pamatoval, jak špatně to skončilo před lety s agentem Gallem. Když se tým dozvěděl, že Walterova sestra bojuje s MS, všichni si uvědomili, že mají několik důvodů, aby přijali Gallovu dobře placenou pracovní nabídku.

Paige Dineen

Protože ji podváděl její bývalý přítel, musela se stát tato servírka velice tvrdě pracující svobodnou matkou, která musela vychovávat svého velmi nadaného syna Ralpha, který k ní nemohl najít cestu. Nyní je pro tým Scorpion jakýsi „překladač emocí“ a díky spolupráci s týmem má Paige druhou šanci na život a konečně pomalu nachází s Ralphem společnou řeč.


Sylvester Dodd

Tato lidská kalkulačka se velmi horlivě snažila zapadnout do své rodiny. Sylvesterovo dospívání rozhodně nebylo jednoduché. I přesto, že se svou rodinou nemluvil již 10 let, našel si tento matematický učenec jiný druh rodiny. Spojil se totiž s Walterem a jeho přáteli a od té doby, je považoval za svoji novou rodinu.

(Logo týmu Scorpion; FOTO: CBS)

Toby Curtis

Poté, co všechno prosázel během studia na Harvardu, když mu bylo pouhých 17 let, zůstal tenhle cvokař pořád na pokeru závislý. Kvůli tomu se také velice zadlužil svojí ex-snoubence, která ovšem chtěla svoje peníze zpět. Když však Toby pořád volá své bývalé snoubence a všechny hovory padají do hlasové schránky, uvědomuje si, že má problém i se svými emocemi.

Happy Quinn

O Happy toho moc nevíme, ale jedním si můžete být jisti. Tahle holka si jen tak někoho k tělu nepustí. Může za to snad někdo, kdo jí v minulosti ublížil? Jestli ano, vzpamatovala se z toho, co se událo? Na odpovědi si ještě budeme muset počkat. A jaká je rada, kterou se Happy řídí? „Nářadí vás nikdy nezklame, to dělají jen lidé.“

O tom, kým všichni byli, si můžete v originále přečíst na stránkách CBS.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: Nuke Kids on the Block

en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Scorpion:

  • … S04E04 HDTV x264-SVA

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás