Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Nové tváře v druhé polovině třetí řady

Nové tváře v druhé polovině třetí řady

Nové tváře v druhé polovině třetí řady

Do druhé poloviny třetí série zavítá jedna nová postava, dvě postavy dostanou nové podoby a také se dočkáme návratu dvou již známých tváří. O koho se jedná zjistíte uvnitř článku.

17 0
9.8.2018

Jak jsme již psali v posledním článku, postavy Jonathana Morgensterna se již neujme herec Will Tudor, ale jeho roli převezme herec Luke Baines. Doteď jsme znali Jonathana, který na sebe vzal podobu lovce stínů Sebastiana Verlaca, avšak nyní ztvární Baines Jonathanovu pravou podobu.

(První pohled na pravého Jonathana)


Navíc se dočkáme dalšího přeobsazení nám již známé postavy. Vílí královna, kterou doteď ztvárňovaly herečky Lola Flanery a Sarah Hyland, se dočká své další verze. Její nejstarší formu si zahraje herečka Kimberly-Sue Murray, avšak měli bychom se dočkat i nejmladší verze v podání Loly Flanery, kterou jste posledně mohli pravidelně vídat v seriálu The 100 jako Madi.

(Kimberly-Sue Murray jako Vílí královna)

Třetí posilou pro pokračování se stává herečka Sydney Meyer, která ztvární postavu jménem Helen Blackthorn. Tato postava je lovcem stínů, avšak je z poloviny vílou. Pokud se seriál bude držet knižní předlohy, tak Helen je přítelkyní Aline Penhallow, sestřenice Sebastiana Verlaca, kterou jsme již viděli v podání herečky Eileen Li. Navíc se má do pokračování vrátit právě i Eileen Li, takže je více než pravděpodobné, že tyto dvě postavy budou mít spolu romantický vztah.

(Helen je z poloviny lovcem stínů a z poloviny vílou)

A aby nebylo těch návratů málo, tak tvůrce Todd Slavkin oznámil, že postava Lilith v podání herečky Anny Hopkins se také vrátí, jelikož její postava není mrtvá, pouze byla vyhnána zpět do Edomu.

Zdroj: Freeform. Foto: Freeform

Co říkáte na nové posily seriálu? Na kterou postavu se těšíte nejvíce?

Diskuze /8

anndy

myslím, že takhle pauza tomu fakt ublíží a opravdu doufám v pěkný konec. Asi mi bude chybět původní tvář Sebastiana. Další vztah stejného pohlaví, aby se ženy necítily odstrčené…Knížky neznám, tak nevím, jestli je to příběh opravdu tak důležité, ale teď se to prostě cpe do každého seriálu

#2 Samuel-El #8 Change
9.8.2018 | 8:35:42
Samuel-El

#1 anndy: Tak Helen a Aline boli aj v knihách. Ony a Malec (fakt sa mi nechce vypisovať tie mená) boji jediné páry rovnakého pohlavia v knihách.
Čo sa týka konca. Knihy skončili pekne.
Len ja mám strach ako to docecajú, keď už celkovo zmeny vykonané v serialy. Robia nezmyselné pasáže.

9.8.2018 | 9:15:59
Lex Luthor

Doufám, že to řádně ukončí jinak nové postavy jsou fajn

9.8.2018 | 9:19:34
olouch02

Nemám s žádnou novou postavou problém. Jako vílí královna se mi líbila Lola F. ale je jasné že pokud se chtějí (a asi chtějí) držet knih tak musí vílí královna být trochu starší :-) než je Lola. Jinak by to bylo při nejmenším pobuřující :-).

14.8.2018 | 22:20:57
Ecio557

Takže co mám čekat? Dokončení řady + 2h finále a nebo jen to dvouhodinové finále? Bylo by fajn dojet řadu co je roztočená a uzavřít to tím finálem.

#6 mudr.scorpion
8.9.2018 | 13:40:14
mudr.scorpion

#5 Ecio557: cekej dalsich 10 dilu + 2hodinove finale ;)

#7 Ecio557
20.9.2018 | 1:41:20
Ecio557

#6 mudr.scorpion: děkuji

30.9.2018 | 23:14:47
Change

#1 anndy: Ale oni musí. Je to stejné, jakoby do seriálu nedávali černochy…Považovalo by se to za rasismus…Oni to tam musí dát.

12.12.2018 | 17:11:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás