Star Trek: Picard S01E02: Maps and Legends

S01E02: Maps and Legends

S01E02: Maps and Legends

Picard chce najít ztracené dvojče Dajh, ale zjišťuje, že je mimo Zemi. Aby se dostal zpět do vesmíru, potřebuje novou posádku a loď. Snaží se tedy dostat zpět do Hvězdné flotily, kde je ale podle očekávání odmítnut. Picard se tak obrátí na staré známé, které mu snad pomohou.

cz sk
30.1.2020
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Hledání začíná

9.7.2020 | 22:01:28
Pity12

Stále sa príbeh posúva smerom ktorý je ten správny pre TREK!

3.6.2020 | 13:18:09
RedRose

Tohle bude asi úplně jiné kafe a jsem za to rád! Picard je i jako admiral trochu na pokraji společnosti, ale jako jeden z nejslavnějších kapitánů, by nějaký vliv by snad měl mít… To se mi trochu nelíbilo a taky některé masky mi přijdou trochu nepřesné, nebo nejasné… Ale jinak i přes to hodně pomalé tempo skvělé! Jsem zvědavý co bude dál!

Jeden díl týdně je v pořádku. Osobně, když nový seriál vidím v maratonu ve dvou dnech, obvykle si za pár měsíců už na hromadu událostí nevzpomenu… Takto se může každý díl v hlavě hezky uležet :-D

22.2.2020 | 8:39:26
Rendy

Tak tohle je seriál který mě fakt baví. Jen doufám, že tam nebude zase nějaký úlet.

11.2.2020 | 12:44:53
pidalin

Tohle je libovka, akorát uplně nechápu kdo je Vulkánec a kdo Romulan, některý Romulani vypadaj stejně jako Vulkánci, některý maj humový hlavy z Lidlu a některý vypadaj normálně jako v TNG, mam v tom trochu hokej. Ta Vulkánka se kterou Picard bydlí je trochu nelogická, tak předpokládam že je to Romulanka, ale proč má hladký čelo? Jinak tajný romulanský služby operující na zemi s agentama upravenejma aby vypadali jako lidi, to je libovka. Picard zase bude muset vyj*bat s vedením flotily, i když uplně nechápu že když má admirálskou hodnost tak proč se musí někoho ptát jeslti mu dá loď, to je ňákej titul admirál ve výslužbě a nemá žádnou moc nebo co?

5.2.2020 | 18:59:15
Michal.K

Za mě excelentní. Nechápu stížnosti na roztahanost. Příběh je potřeba vybudovat. Následně všichni určitě ocení.

4.2.2020 | 15:40:10
Magdalena888

je to náročné, trochu rozložené do šířky, ale excelentní

3.2.2020 | 20:09:38
Kothy

Zacina prituhovat…

3.2.2020 | 14:32:23
dvl

U mňa Ok. Dúfam len, že sa to pri ďalšej epizóde pohne. Pri desiatich epizódach by bolo načase. Aby to finálny zvrat a akcia nezostali na poslednej epizóde. Mimo hodnotenia: páči sa mi ako tu pár ľudí oceňuje, že to nie je Discovery :-)

2.2.2020 | 23:24:15
pyramidak

Pecka, todle není star wars discovery, todle je konečně star trek.

2.2.2020 | 22:34:53
1

Star Trek: Picard
89/100 - 56×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců