Star Trek: Picard
86/100 - 76×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitán již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám se ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Patrick Stewart (Jean-Luc Picard), Alison Pill (Agnes Jurati), Evan Evagora (Elnor), Michelle Hurd (Raffi Musiker), Santiago Cabrera (Cristóbal Rios), Isa Briones (Soji Asha), Harry Treadaway (Narek), Peyton List (Narissa Rizzo), Tamlyn Tomita (Oh), Jeri Ryan (Sedmá z devíti)

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Budeme se s postavami Nové Generace vídat i po skončení Picarda?

Nikdy neříkej nikdy. I když třetí řada seriálu Star Trek: Picard má uzavřít příběh Jean-Luca Picarda a jeho bývalé posádky z Nové Generace, tak samozřejmě by to nebyla dnešní zvrácená doba, aby se po oznámení finální řady neplánovalo ještě nějaké pokračování. Kdo by stál o další film?

8 0
14.10.2022

Během víkendu se odehrál Comic-Con v New Yorku, kde již pravidelně má své zastoupení i panel zabývající se novými Star Trek projekty. Patrick Stewart vyšel na pódium s ostatními herci z Nové Generace a představil nám nový trailer, který se opravdu velice povedl. Ukázka se toho opravdu nebála, ukázala staré známé a dokonce odhalila i dva nevšední (zřejmě vedlejší) záporáky.

Jedním z nich je Lore, což je de facto zlý bratr Data, kterého jsme v našem seriálu už několikrát viděli. Samozřejmě se opět vrací Brent Spiner, který každý rok střídá v seriálu jinou roli. Jedním z dalších záporáků bude Moriarty, umělá inteligence zobrazující se pouze přes hologram. Moriaty byl vidět v traileru pouze na jeden záběr. Oba dva budou v mezičase způsobovat staré posádce potíže.

(Patrick Stewart by si dal ještě jeden rozlučkový film? A co vy na to? Foto: Paramount+)

Již dříve bylo naznačeno, že třetí řada Picarda má jakýmsi způsobem nahrazovat závěrečný film Nové Generace a přinést divákům finální rozloučení s fanoušky. Opět se na to dostala řeč i na Comic-Conu a zatímco většina herců to jasně bere jako uzavření jedné velké životní kapitoly, sám Patrick Stewart zažertoval, že stále může vzniknout onen rozlučkový film. Zvlášť nyní, když se posunul film Star Trek 4, který má své určité potíže.

Ono vše už začalo na letním Comic-Conu v San Diegu, kdy Stewart jasně vzkázal, že by se dalšímu filmu nebránil. Samozřejmě vedení studia Paramount nyní o jeho zájmu ví. A říct ne někomu jako je Patrick Stewart se dělá opravdu obtížně. My ale svým způsobem třetí řadu bereme jako finální a rozlučkovou jízdu se všemi těmito postavami. Film by byl asi nadbytečný, ale pokud herci mají stále chuť do toho jít, proč nakonec ne.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Novinky

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Picardem nic končit nebude, herci z Nové Generace prý teprve začínají

Stará parta se dá opět dohromady, aby se rozloučila v závěru seriálu Star Trek: Picard. Návrat to měl být původně jednorázový, ale stará posádka v sobě najde dost sil, aby pokračovala. A zřejmě studio nebude proti. Herci nyní naznačují, že se bude pokračovat i po seriálu.

Zajímavosti

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Co nabídne závěrečná řada Picarda navíc oproti seriálu Nová Generace

Už zítra nás čeká premiéra třetí řady seriálu Star Trek: Picard. Nevrací se ovšem jen náš oblíbený Jean-Luc, ale i většina posádky Nové Generace. Bude se hrát na nostalgii a naše city, přesto by seriál měl mít něco navíc. A to prý má. Stewart nyní vysvětlil co.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama