Star Trek: Discovery
70/100 - 140×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Premiéra Star Treku 4 je stažena, vznikne vůbec někdy tento film?

Premiéra Star Treku 4 je stažena, vznikne vůbec někdy tento film?

V prosinci 2023 jsme se měli dočkat celovečerního Star Treku. Ani sprintér by ale nedokázal natočit a hlavně připravit hotový film na tento šibeničný termín. Bylo jasné, že čtvrtý díl musí vyklidit pole a na Vánoce příštího roku se ho nedočkáme. Otázka tak zůstává zda vůbec někdy.

0 13
30.9.2022

Pro pozorné fanoušky to asi není žádná velká novinka. Matt Shakman měl být novým režisérem čtvrtého dílu, ale nakonec dal přednost Marvelu a jeho Fantastické čtyřce. Bylo tak jasné, že studio musí rychle sehnat náhradu a začít okamžitě natáčet. Jenže režisér nebyl jediným nešvarem celého projektu. Již dlouhodobě prosakují informace, že herci sice s pokračováním počítají, ale nemají volné místo v kalendáři.

(Premiéra Star Treku 4 v prosinci 2023 neklapne, ale čekal někdo vůbec něco jiného? Foto: Paramount)

Pokud tento film někdy vznikne, tak jenom kvůli oddané partě herců, která má stále chuť se na filmu podílet, i když ho střídá jeden průšvih za druhým. V prosinci 2023 jsme se měli dočkat Star Treku 4, teď se to stoprocentně nepovede. Studio film pouze stáhlo z plánovaných premiér, takže je klidně možné, že ho brzy oznámí na rok 2024 či rok 2025. Nejdříve by si ale mělo studio udělat pořádek před svým vlastním prahem a až následně něco oznamovat.

Komplikovanou minulost projektu všichni známe. Problémy se scénářem, nedostatek peněz na výplaty herců, odchod SJ Clarkson, odchod Matta Shakmana a nyní přesun premiéry. Dobrou vizitku to rozhodně nedělá, ale my se nesmíme vzdávat naděje. Možná bude lepší, když si studio uleží veškeré myšlenky, napíše dobrý scénář, najme poctivého režiséra a zasmluvní herce. Parodicky tak může vzniknout mnohem lepší film, než kdyby se narychlo začalo natáčet už teď.

Myslíte si, že se filmu vůbec někdy dočkáme?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Negan_Grimes

Bojím sa, že nevznikne. Očakávam podobný, nie nie rovnaký osud, ako v prípade trojdielneho kino filmu s Rickom z Walking Dead. Na začiatku radosť fanúšikov, ale aj mierne pochybnosti, z ktorých sa stali rokmi stále väčšie, potom už nikto tomu neveril, že vznikne a až nakoniec samotní tvorcovia rozhodli, že žiadne filmy nebudú. Čo bude, tak seriál nakoniec. V prípade Star Treku 4 sa mi, ale nechce veriť, že by vznikol seriál namiesto filmu :/ Bol tu predsa TOS seriál a až potom filmy, nie naopak…

30.9.2022 | 11:22:21
Tarzan_

Ach jo :-/

1.10.2022 | 8:38:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E13: Coming Home

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Novinky

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Star Trek 4 žije, Abramsova parta se vrátí se zbrusu novým filmem

Nemožné se stalo skutečností. Star Trek 4 byl již v přípravách, nicméně od projektu odstoupil Chris Pine a Chris Hemsworth, jelikož výplata za další film nebyla podle jejich představ. Starý tým se ovšem vrací a kamery by se mohly roztočit ještě letos. To je ale zpráva, co říkáte?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama