Star Trek: Picard
0/100 - 0×

Star Trek: Picard

Seriál se odehrává osmnáct let poté, co se Jean-Luc Picard naposledy objevil ve filmu Star trek: Nemesis. Picard je hluboce zasažen zničením Romula. Bývalý kapitál již ale není osobou, kterou býval. Za ty léta se změnil a dohnala ho jeho temná minulost. Sám sel ale musí vzchopit, protože vesmír s ním neskončil a bere ho na další nebezpečné dobrodružství.

USA | 2019 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 50 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi


Jak film Logan přesvědčil Patricka Stewarta, aby se vrátil k roli Picarda?

Jak film Logan přesvědčil Patricka Stewarta, aby se vrátil k roli Picarda?

Ne vždy herce přesvědčíte penězi, aby se vrátil k roli, se kterou již dávno skončil. Herec Patrick Stewart se původně do role Picarda až tak moc vrátit nechtěl. Ale jeho nedávný snímek ho přesvědčil, že filmy lze dělat ve známém světě i jinak. A tak přemluvil producenty k větší kreativitě.

13 0
10.11.2019

Patrick Stewart původně návrat k roli Picarda neplánoval. Když si ho k sobě pozvali producenti připravovaného seriálu Alex Kurtzman a Akiva Goldsman, Stewart byl přesvědčený, že se do role již nechce vrátit. Pak ale změnil názor a byl to právě film Logan, který mu k tomu dopomohl. Patrick Stewart konkrétně řekl na adresu svého nového seriálu následující:

Požádal jsem producenty Star Treku, aby se se mnou ještě jednou setkali, protože jsem měl jasné a konkrétní podmínky, které by mi umožnily přemýšlet o návratu do tohoto světa. Spíše to bylo o tom, jak ten nový svět bude vypadat, až se do něj vrátíme. Zmínil jsem poslední X-Meny a můj finální film s Hughem Jackmanem. Logan byl naprosto jiný film, než jakýkoliv předchozí snímek o X-Menech. Byl hodně odlišný. Svět se změnil. A tak jsem vyzval Alexe Kurtzmana a Akivu Goldsman, aby přišli s nápady na úplně jiný svět, než který jsme viděli před sedmnácti osmnácti lety.


(Patrick Stewart měl jasnou představu o tom, jak má seriál vypadat. Foto: CBS All Access)

Stewart dále pokračuje, čeho by chtěl docílit:

Připadalo mi to jako zcela nový projekt. A já byl fascinován, protože za těch osmnáct let Picard pořádně a zestárl a já vlastně taky. Můj život je v mnoha ohledech úplně jiný. A pokud můžeme přinést všechny tyto elementy do našeho seriálu o Picardovi, budu spokojený. A to je ten fascinující výsledek, kterého jsem chtěl docílit.

Když toto všechno Patrick Stewart producentům řekl, tak mu dali za pravdu. V minulosti bylo realizováno již dost projektů, které si vzaly z toho původního jen to nejlepší a nepřišly s ničím novým. O takový návrat ale Stewart nestál a zřejmě by se novému seriálu ani neupsal. Nakonec se ale Patrick na tvorbě tohoto seriálu přímo podílel, takže můžeme být klidní. Výsledek snad bude stát za to.

Těšíte se na nový seriál o Picardovi?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Lex Luthor

Super jsem rád, že se vrátil a prosadil seriál v budoucnosti po Nemesis

10.11.2019 | 23:13:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama