Star Trek: Picard Seriálový Miles O'Brien z původních Star Trek seriálů prozrazuje, za jakých podmínek by se objevil v Picardovi

Seriálový Miles O'Brien z původních Star Trek seriálů prozrazuje, za jakých podmínek by se objevil v Picardovi

Seriálový Miles O'Brien z původních Star Trek seriálů prozrazuje, za jakých podmínek by se objevil v Picardovi

Tvůrci se netají tím, že seriál Picard je především o nostalgii a vzpomínání na zlatou éru Star Trek seriálů. A aby se dobře vzpomínalo, je nutné přemluvit staré herce, aby se vrátili ke svým rolím. Někteří jsou ale nezlomní a nevidí k návratu důvod. Jak to má Colm Meaney?

9 1
24.3.2021

Postava Milese O'Briena má bohatou historii s Jeanem-Lucem Picardem, pod kterým dlouhá léta sloužila. O'Brien, kterého ztvárnil Colm Meaney, se nejdříve objevoval v seriálu Star Trek: The Next Generation jako hostující hvězda, následně se přesunul do Star Trek: Deep Space Nine, kde byl povýšen na postavu hlavní. Herec Colm Meaney s rolí strávil více než sedm let.

(Pomohl by návrat postavy celému seriálu? Foto: Paramount)


První řada Picarda byla ve znamení několika návratů herců z původních Star Trek seriálů. A zdá se, že druhá v tom bude pokračovat. Postupně jsme tak viděli třeba staré známé a původní herce jako jsou Jonathan Frakes, Brent Spiner, Marina Sirtis, Jonathan Del Arco a hlavně Jeri Ryan. Colm Meaney se v první řadě ale neobjevil a nebude ani ve druhé. Herec nyní vysvětluje, proč by se do seriálu Picard spíše nevrátil:

Vždycky jsem měl pocit, že těch sedm let ve vesmíru bylo dost. Užil jsem si to po všech stránkách. Ale někdy, když se člověk hlásí k návratu do seriálu, který má rád a který měl úspěch, jen proto, že zkrátka chce být zpátky, tak většinou věci ještě více pokazí a skončí to v troskách. Ale nikdy neříkej nikdy. Vím, že Patrick Stewart nyní pracuje na svém seriálu, takže kdo ví? Ale ani mě nenapadlo, že bych se jako O'Brien ještě vrátil.

I když zpočátku vypadal názor herce jako nezlomný, následně pookřál a prohlásil v jiném rozhovoru, za jakých podmínek by seriál poctil svou návštěvou. Dále Colm Meaney prozradil, zda ho stanice Paramount+ již kontaktovala ohledně jeho případné účasti v Picardovi:

Aktuálně nejsou žádné debaty o tom, že bych se vrátil. Alespoň o tom nevím. Pokud by tu ale byl dobrý a smysluplný důvod, aby se má postava vrátila, tak bych byl pro. Ale muselo by to dávat smysl. Pak bych byl za návrat rád a byla by to skvělá příležitost si O'Briena ještě zahrát. Mám Patricka Stewarta rád, bylo by skvělé s ním opět pracovat. Ale aktuálně takové debaty vůbec nejsou na stole.

Uvítali byste návrat Colma Meaneyho jako Milese O'Briena?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

erpe78

No…vííísííí…tak či tak jsem rád, že se, pro mě aktuálně neotravnější fráze „není (něco) na stole“, objevila i tady… :-D

překladatel
25.3.2021 | 19:10:10
Meleske

Ja by som bol rád. DS9 mám zo Stat Treku najradšej.

10.4.2021 | 22:25:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců