Star Wars (Hvězdné války) Čeká nás další trilogie, tentokrát mimo ságu Skywalkerů

Čeká nás další trilogie, tentokrát mimo ságu Skywalkerů

Čeká nás další trilogie, tentokrát mimo ságu Skywalkerů

Když Disney koupil Star Wars, všem bylo jasné, že s vydáváním filmů jen tak nepřestane. Tvůrci nejdříve hráli na nostalgickou notu, nyní však připravují něco zcela nového. A kdo se příprav ujme? Zatímco Abrams dotočí sequelovou trilogii, tu novou dostal na starost Rian Johnson.

23 1
10.11.2017

Disney má s Hvězdnými válkami velké plány, ale proč by nemohli mít, když značka dobře vynáší. Lucasfilm proto s hrdostí oznámil, že nám Rian Johnson, režisér osmé epizody, naservíruje zcela novou trilogii. Ta bude tentokrát zasazena mimo ságu Skywalkerů, takže nás možná ani nebude čekat klasické číslování.

Příběh této trilogie nám představí úplně nové postavy, které budou pocházet z části galaxie, jež Star Wars lore ještě nikdy neprozkoumalo. Tohle se dá samozřejmě vyložit mnoha způsoby. Příběh se bude buď odehrávat v nezmapovaných částech galaxie, nebo zcela novém časovém období. Fanoušci by si samozřejmě přáli vydat se do Staré republiky, kdy Jediové a Sithové válčili ve velkém.


(Dočkáme se někdy řádu Sithů v plné síle? Foto: Bioware)

Jelikož ale má jít o úplně nové postavy, na Darth Banea nebo Tarre Vizslu, stvořitele temného meče, asi nedojde. Pokud by ale třeba byla teorie o Snokeově prastarém původu pravdivá, mohli bychom zabrousit do jeho minulosti, podobně jako nám prequelová trilogie představila Vadera a Sidiouse.

Ve kterém období byste chtěli novou trilogii? Přáli byste si rozvedení příběhu známých postav z období Staré republiky?

Diskuze /9

Railbot

Ty tu značku ještě pořádně podojí.

10.11.2017 | 13:22:51
Wolfinator1

Tak nevím co si myslet, na jednu stranu jupíííí Star Wars miluju a a mohlo by to být dobrý oživení od klasiky, ale na druhou se bojím aby toho už nebylo moc a Star Wars se nepřejedl ( Každopádně bych uvítal Sith Jedi válku to ano ) , ale také třeba něco komornějšího a s trochu jiným stylem , co třeba nějaká kriminálka jak nějaký Jedi vyšetřuje a řeší nějaký lokální problém ať pořád nějsme u superzbraní a osudu celé galaxie :D

10.11.2017 | 15:10:40
vivatis

Jsem zvědaví snad brzy představí o čem to bude.

10.11.2017 | 15:13:22
svätý.šebastián

mal by byt aj hrany serial, nielen filmy..najskor si pockam na epizodu 8 a potom sa uvidi,ci sa skutocne tesit

#5 StrejdaMorty
10.11.2017 | 20:03:39
StrejdaMorty

#4 svätý.šebastián: Hrany serial tu měl být už milionkrát, Star Wars: Underworld tu měl být už v roce 2012 a následně ho každý rok odkládali o další dozadu. Problem Disney je, že chce Spin-Off s filmovyma hercema, ktery v závěru nebude nijak zasahovat do děje (něco jako Agents of SHIELD) a představou, že každá epizoda utrhne cely publikum ve vysílací čas. Každý mluví o Game of Thrones (z peněžního hlediska), ale i oni začínali s budgetem, ktery teprve časem narostl. Jediny kdo ma jistou práci je Filoni, kterymu nechaji zas otevřeny a ruce a řeknou něco ve smyslu jako „Hele chceme animák mezi dílema tolik a tolik“ a Filoni problem vyřeší

10.11.2017 | 23:46:44
Michargo

Starou republiku bych bral, to by bylo super. Ale nej by bylo, kdyby se vrátily do doby, kdy byl teprve založen řád Jedi, kdo jej založil, proč, jak, co, a přitom by mohli ukázat i nějaká zajímavá tajemství, na která se jakoby zapomněla, prostě něco, co vás omráčí. A kdo byl třeba první temný Jedi, ze kterého časem vzniklo: Lord ze Sithu. Nebo bych bral dalekou budoucnost, kde by se naplno projevily události filmů a rozhodnutí, která tam padla a co ovlivnila následující budoucnost, či osudy........... Jinak slintám blahem.. další injekci SW prosím – a to přímo do žíly… :)

#7 Tomi Lee Morpheus #8 Kalam
11.11.2017 | 8:19:10
Tomi Lee Morpheus

#6 Michargo: len to nie, čím viacej odhalia tým menej to vude cool, takto si každý tam dosadí svoju najcool predstavu! nech točia filmy o uplne inej galaxii, ako by maly SW reštartovať alebo tam pridávať postavy a udalosti, ktoré by mohli poškodiť hlavnú ságu.

inak aj zrod Anakina si mohol lucas odpustit, je to taká rozprávkovákli­ševolovina!

#9 jahha
13.11.2017 | 7:10:55
Kalam

#6 Michargo: souhlas, to by bylo dobré… JJova trilogie stejně zatím vypadá jako kravina, ale návrat do minulosti by mohl být skvělý. Rogue One strčilo EP7 do kapsy, takže něco o vzniku řádu jedi atd. by byla přímo bomba.

16.11.2017 | 9:29:13
jahha

#7 Tomi Lee Morpheus: Souhlasím, část kouzla SW univerza je že je to „mystické“ prostě síla existuje a hotovo. Sebrat tu mystičnost „řádu Jedi“ by znamenalo z kouzelníků udělat lidi. A to by moc pozitivních ohlasů nepřineslo. Chceme sledovat film o hrdinách a ne o lidech.

20.11.2017 | 7:42:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams nám připravil první a poslední díl nové trilogie. Nemá smysl dlouho chodit kolem horké kaše. Zřejmě se vše nepovedlo tak, jak původně mělo. Chyběla tomu vize a nápady, které Abrams měl, se svým způsobem shodily ze stolu. Abrams nyní o tom otevřeně promluvil.

Reklama

Zajímavosti

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Na dni investorů Lucasfilm představil několik nových filmů a seriálů. A ejhle, u jednoho již údajně byla pozastavena výroba a přednost dostanou jiné projekty. Kromě této zprávy vám také přinášíme čerstvou novinku, že Dave Filoni zesílil svou pozici u Lucasfilmu a vyšplhal zase o kousek výš.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců