Star Wars (Hvězdné války) Charlie ze Ztracených a Smíšek z Pána prstenů se přidává k Epizodě IX

Charlie ze Ztracených a Smíšek z Pána prstenů se přidává k Epizodě IX

Charlie ze Ztracených a Smíšek z Pána prstenů se přidává k Epizodě IX

Máme tady další posilu a obsazení posledního dílu nové trilogie se nám tak rozrůstá. Tentokrát si J. J. Abrams vybral bývalou hvězdu ze seriálu Ztraceni, Dominica Monaghana si také můžete pamatovat jako Bolta z X-Men: Origins – Wolverine či jako tajemného Simona z Flashforwardu.

18 2
25.8.2018

Herec Dominic Monaghan se na poslední chvíli připojuje k natáčení Epizody IX, kterou má na starosti J. J. Abrams. Jméno Dominica Monaghana je vám určité známé, protože fanoušci si ho mohou pamatovat jako Smělmíra Brandoráda z oblíbené trilogie Pán Prstenů. Seriáloví fanoušci si ho zase pamatují jako Charlieho Pace ze seriálu Lost, kde se s námi rozloučil na konci třetí série.

(Bude Dominic hrát klaďase, nebo záporáka? Foto: ABC)


Herce si vytipoval zřejmě sám Abrams, protože s Monaghanem spolupracoval na Ztracených. Není to poprvé, co J. J. do svého projektu obsadil své staré známé. Abrams je dobrým kamarádem Grega Grunberga, kterého obsadil v Epizodě VII do role pilota Snapa Waxleyho, který se v Epizodě VIII Riana Johnsona záhadně neobjevil. Grunberg si shodou okolností také zahrál ve Ztracených, kde ztvárnil pilota osudného letu.

Epizodě VII se nám také představil Ken Leung, kterého též můžeme znát ze jmenovaného seriálu, kde ztvárnil Milese. Abrams má taktéž velice dobrý vztah se Simonem Peggem, kterému ve Star Wars věnoval roli Unkara Plutta. A v neposlední řadě nesmíme zapomínat na Keri Russel, nejčerstvější posilu, která s Abramsem spolupracovala na seriálu Felicity a hlavně na Mission: Impossible III. Abrams má zkrátka svá esa, která chce využít i ve Star Wars.

Koho bude podle vás Dominic Monaghan hrát? A bude se jednat o významnou roli?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Blackwolf

bude hrat milence rey jinak onikom už nvm s kým by mohla malé Jedi.

25.8.2018 | 16:37:35
Miraider

Tak Simona Pegga taky dostal do Mission Impossible 3, kde válí do teď, a do Star Treku.

25.8.2018 | 17:13:04
Raiden123

Eh,neviem ake to bude s tymito hercami,vlastne to asi nebude velky rozdiel.

Rey asi bude cestovat po galaxii skoro ako Obi a hladat malych učnov,len teoria – vie sa,že budu zatial dvaja,jeden chalan a dievča,viac neviem,ale asi najprv najde to dievča,ale toto cele je len odhad,može to byt i inak.

No niečo na tom bude,kedže Disney už planuje 10–11–12,akoby mali už úspech zaistený,tažký optimisti?,možno …

26.8.2018 | 0:03:16
Pavel 1963

Nevím koho bude hrát, lae mohl by to být přínos :)

26.8.2018 | 21:32:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců