Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 62×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Harrison Ford by si podle nejnovějších zvěstí měl zopakovat roli Hana Sola ještě jednou

Harrison Ford by si podle nejnovějších zvěstí měl zopakovat roli Hana Sola ještě jednou

Harrison Ford sice není úplně největším fanouškem Star Wars a vlastně z hlavní trojice vypadl jako první, když J. J. Abrams Hana Sola zabil v Epizodě VII. Nicméně i tak se Han vrátil v Epizodě IX a nyní se spekuluje, že herec by mohl mít ještě jednou své velké cameo.

15 1
6.1.2022

Herec Harrison Ford natáčel Indiana Jones 5 ve stejnou dobu jako tvůrci seriál The Book of Boba Fett. Jelikož za oběma projekty stojí studio Disney, určitě by nebyl problém v domluvě na natáčení, pokud by s tím herec souhlasil. A podle posledních zdrojů to vypadá, že bychom se mohli Forda ještě jednou dočkat jako Hana Sola.

(Tak co, vyjde to? Foto: Disney)


Logicky by to bylo tedy v seriálu The Book of Boba Fett, který se jako pátý Indiana Jones natáčel v Londýně. Han Solo by se měl objevit ve finále celého seriálu. Taktéž by měla být použita stejná omlazující technika jako na Marka Hamilla ve finále druhé řady seriálu The Mandalorian. Nicméně nyní by měla být rozhodně lepší, neboť studio vzalo do svých řad vyzkoušeného profíka.

Han Solo by se tak po pěti letech mohl setkat s Bobou, kdy by mohlo dojít k finálnímu konfliktu / usmíření. Přeci jenom Boba nechal Hana zamrazit do karbonitu, Solo ho zase shodil do Sarlacca. Obě postavy si tak nemají co vyčítat, i když bychom mohli debatovat, kdo ztratil víc. Pozorně tedy sledujme seriál The Book of Boba Fett a uvidíme, zda se nám omlazený Han Solo vrátí.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

kiso1561

Úprimne by som asi radšej znovu videl Aldena :D

6.1.2022 | 21:38:25
Blackhand47XD

Jednodušší by bylo použít pro „OT Hana“ Anthonyho Ingrubera nebo Jamieho Costu a dodělat je pomocí CGI.

#3 Harper66
webmaster
6.1.2022 | 22:47:47
Harper66

Jestli to udělají pořádně, tak ať tam je samotný Harrison Ford! Snad se objeví i Chewbacca.

7.1.2022 | 4:27:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Máme tu první informace o chystané hře Star Wars: Eclipse

Máme tu první informace o chystané hře Star Wars: Eclipse

Hra Jedi Fallen Order se rozhodně povedla. Dvojka je sice ve výrobě, ale zdá se, že Star Wars: Eclipse přeci jenom pokračování Cala Kestise předhoní. Teď víme alespoň prvních pár detailů o připravované hře z období Vrcholné republiky. Co tedy můžeme čekat a na co se těšit?

Zajímavosti

Star Wars: Acolyte zřejmě našel svou hlavní ženskou představitelku, má to ale jeden háček

Star Wars: Acolyte zřejmě našel svou hlavní ženskou představitelku, má to ale jeden háček

Zatímco se většina připravovaných seriálů soustředí na období po Epizodě VI, máme tu i jednu vlaštovku, která půjde konečně před Epizodu I. Seriál spadající do období Vrcholné republiky nám má představit postavu znalou v temné straně Síly. A kdo by si mohl střihnout hlavní roli?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama