Star Wars (Hvězdné války) Mara Jade v Epizodě IX? Určitá šance tu je

Mara Jade v Epizodě IX? Určitá šance tu je

Mara Jade v Epizodě IX? Určitá šance tu je

S odchodem mistra Jedie Luka Skywalkera by se mohla objevit na scéně jeho žena Mara Jade, která byla jeho věrnou chotí v rozšířeném universu. Nyní probíhá casting na nové postavy a popis jedné z rolí přesně odpovídá Maře. Objeví se tento oblíbený charakter v závěrečném dílu trilogie?

17 0
26.4.2018

Epizoda IX J. J. Abramse se začne natáčet již letos v létě a aktuálně se hledají herci do nových rolí. That Hashtag Show informuje o tom, že se hledá 40–50 letá herečka, jejíž postava se bude jmenovat Mara. Ano, čtete správně. Fanoušci si tedy okamžitě myslí, že se dočkáme Mary Jade, populární postavy z rozšířeného universa Star Wars.

Mara Jade byla silná žena citlivá na Sílu, která byla Imperátorovou pravou rukou, tajným vrahem, který řešil záležitosti, do kterých se Impérium nemohlo přímo zapojovat. Mara Jade byla Sheevu Palpatinovi věrná i po jeho smrti a až Luke Skywalker ji přivedl zpět na světlou stranu Síly a následně se s ní oženil a měl s ní potomky. Rozšířené universum již ovšem bohužel není kánonové, a tak se události mohly odehrát zcela jinak (a zřejmě i odehrály).


(Dočkáme se Mary Jade? Foto: Disney)

O Lukově životě po Epizodě VI toho nicméně víme stále velice málo. Nyní, když Luke Skywalker zemřel, by dávalo smysl, že by se objevila jeho (např. odcizená) žena, která by věkem odpovídala Maře Jade. Navíc J. J. Abrams respektuje nejen prequelové díly, ale má i vřelý vztah k rozšířenému universu, takže zapojení Mary by v jeho případě dávalo skvělý smysl.

Jenže zprávy nikdy nemusí být tak horké, jak na první pohled vypadají. Recyklace jmen je poměrně běžná praxe. Ve hrách The Force Unleashed jsme se dočkali Galena Mareka, v Rogue One zase Galena Ersa. Je tedy možné, že jde zcela o jinou Maru, úplně jinou postavu. Také je velice pravděpodobné, že postava má pouze kódové jméno a to pravé bude znít úplně jinak. Představa Mary Jade v Epizodě IX je rozhodně pěkná, ale vše nakonec může být zcela odlišná.

Přáli byste si, aby se Mara Jade objevila v Epizodě IX?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

Aki.Lee

Uff, jenže Mara byla Master Jedi, že, a jejich děti převzaly hlavní role v universu spolu se Solovými, tím se opět naplňuje základní premisa o učednících a mistrech a protikladech, jenže na to všechno se oba rejžaři vy .. kvákli, a Lucas by se měl stydět; … furt dokola, ale já se nebudu rozčilovat, nebudúúúúúúúú, grrrrrrrrrrrr ..... :-)

26.4.2018 | 20:22:30
Lex Luthor

Hm Mara Jade ve Star Wars

26.4.2018 | 22:14:28
Railbot

Já radši zůstanu u knížek.

26.4.2018 | 22:16:51
Nexadt

Vím, že u fanoušků je velice oblíbená, ale já ji nikdy moc nemusel… tak nějak její postava mi podkopla celý děj z Návratu…

27.4.2018 | 14:02:03
Wolfinator1

No jsem zvědav ( ale Maru, ženu Luka nečekám teda ) , škoda jen, že to dělá více režisérů (tvůrců) a chybí tomu kontinuita ( jeden se vyprdne na to co připravil druhý v minulém filmu .. ) , měli to nechat všechno jednomu ať už by to byla asi konzervativnější verze Abramse nebo více novátorská verze Johnsona. Ale jednou to a pak zas něco jinýho je u návazné trilogie dost na nic.

27.4.2018 | 19:50:01
pidalin

To bude jasnej trolling to jméno, kdyby to byla opravdu Mara Jade, tak to jméno určitě takhle neohlásej do světa že tam bude.

29.4.2018 | 1:18:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců