Star Wars (Hvězdné války) Seriál Obi-Wan Kenobi zná své obsazení, vrátí se i strýček Owen a teta Beru

Seriál Obi-Wan Kenobi zná své obsazení, vrátí se i strýček Owen a teta Beru

Seriál Obi-Wan Kenobi zná své obsazení, vrátí se i strýček Owen a teta Beru

Zničehonic nám studio Disney odtajnilo hlavní herce připravovaného seriálu Obi-Wan Kenobi. Oficiálních zpráv přímo do studia většinou moc nemáme, proto alespoň tato zpráva přichází přímo ze zdroje. Na koho dalšího se můžeme těšit? Seriál přidstavuje další mezinárodní herce.

28 0
29.3.2021

Začneme tím, co je všem jasné. Ewan McGregor a Hyden Christensen si zopakují své role Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera / Darth Vadera. Již dříve se šuškalo, že se v seriálu objeví i herečka Indira Varma známá především z Game of Thrones, teď je to stoprocentně jisté. Nyní ale máme potvrzené, že se vrátí i Joel Edgerton a Bonnie Piesse.

Tito dva herci se naposledy objevili v Epizodě III z roku 2005, kde ztvárnili mladší verze Owena Larse a Beru Lars. A kdo ví, třeba se dočkáme i mladého Luka Skywalkera, kterému by v seriálu bylo 10 let (seriál se odehrává přesně 10 let po událostech Pomsty Sithů). Tady asi u známých postav a herců končíme, zbytek už budou nové posily, které jsme ještě ve Star Wars neviděli.


Studio Disney tentokrát sáhlo po mezinárodním obsazení. Těšit se můžeme třeba na tyto herce a herečky – Moses Ingram, Kumail Nanjiani, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell a Benny Safdie. Pokud si nedokážete herce zařadit, podívejte se na přiloženou fotografii, která vám jistě dopomůže.

Připomínáme, že seriál si pro nás připravuje režisérka Deborah Chow, která již natáčela dvě epizody seriálu Mandalorian. McGregor již v minulosti prozradil, že natáčení by mělo začít na konci jara 2021 (tudíž v následujících dnech a týdnech). Bude se převážně natáčet v Los Angeles za stejné techniky, kterou využívá Jon Favreau a Dave FiloniMandaloriana.

(Obsazení seriálu Obi-Wan Kenobi. Foto: Disney)

Jste rádi, že se vrátí Owen a Beru Larsovi? A co říkáte na zbytek obsazení?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /10

Zilwicky

Za mna zatial dobré :) Som zvedavý akú rolu bude mat Rupert Friend (Homeland)

29.3.2021 | 18:13:20
Oveckoun

Přiznám se, že osobně mám hrozný problém se zavedenými, osvědčenými komiky, co najednou hrají vážnější nebo nekomediální role. Vím, pro herce je nejhorší, když dostane škatulku, ale … My přece milujeme Jima Carreyho kvůli jeho gumové hubě. Milujeme Steva Carella kvůli roli Michaela. Milujeme Rachel kvůli Jennifer Anis… teda naopak. Jejich vážné role jsou skvělé. Prostě ale když někdo roky hraje nezapomenutelnou, vtipnou postavu a najednou je vážný. Copak není dost jiných, vhodných herců? Když budete pořád recyklovat stejnou sestavu, okouká se to.

#4 Blackhand47XD #6 téčko171
29.3.2021 | 19:58:51
Oveckoun

jen edit. Mluvím samozřejmě o Kumailu Nanjianim. Mám toho chlapa rád od Silicon Valley Mám ho rád jako stand up komika, ale když ho Disney narve už do Eternals a MCU, ve SW by být neměl.

29.3.2021 | 20:10:25
Blackhand47XD

#2 Oveckoun: Tak Bill Burr třeba v Mandalorianovi exceloval. Takhle těm hercům/komikům dávají možnost ukázat, co v nich je.

#5 tom99
webmaster
29.3.2021 | 20:26:14
tom99

#4 Blackhand47XD: Přiznám se, že já mám taky problém s Kumailem. Je to výborný herec, mám ho rád. Do komedie fajn. Já se jen modlím za to, že mu dají buď masku nebo bude hrát CGI postavu… jen prosím ne člověka…

webmaster
29.3.2021 | 21:44:30
téčko171

#2 Oveckoun: Měl jsem to kdysi podobně. Pak jsem viděl Good Will Hunting. Robin Williams se zcela nepochybně proslavil především jako komediální herec, ale dr. Sean byla v mých očích jeho životní role. Takže já s tím určitě problém nemám. Naopak čím dál víc si začínám všímat, že právě herci hrající převážně komediální role mají pak v těch vážných takovou zvláštní a jedinečnou jiskru.

#7 Oveckoun
webmaster
29.3.2021 | 23:58:00
Oveckoun

#6 téčko171: Čest jeho památce, zdá se mi, že pan Williams měl těch vážných rolí mnohem víc, než legračních. Dobré ráno Vietname jsem viděl až řadu let později, Krále Rybáře taky, Huntinga též, ale když se zamyslíte nad jeho komediálními rolemi, čistá komedie to kromě Aladina a seriálů nebyla snad nikdy. Táta v sukni je o rozpadající se rodině, v Jumanji mrtví rodiče a celkem velký trauma pro všechny, Umělá Inteligence, Den Otců, Básníci, Hračky, Hook… Ani ten Flubber nebyla vysloveně klasická komedie (fňuk Weebo). Uvidíme. Já dávám šanci všem a všemu.

30.3.2021 | 0:21:55
KevSpa

Rupert Friend <3

webmaster
30.3.2021 | 10:34:53
Knowho

Jako s Lukem celkem počítám :D

30.3.2021 | 21:21:00
mirako

Naprosto skvělé obsazení.

26.4.2021 | 12:01:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců