Star Wars (Hvězdné války) Skočí Abramsova Epizoda IX v čase?

Skočí Abramsova Epizoda IX v čase?

Skočí Abramsova Epizoda IX v čase?

Epizoda VII se odehrávala celých třicet let po Epizodě VI, kdy Luke Skywalker přivedl mír do galaxie. Johnsonův Poslední z Jediů ovšem přesně navazoval na film Síla se probouzí a nedočkali jsme se žádného časového skoku. To by se ovšem mělo změnit u posledního dílu trilogie.

17 0
15.5.2018

Každý Star Wars film si drží od předchozí epizody určitý časový rozestup, toto vzácné pravidlo porušila až Epizoda VIII Riana Johnsona, která přesně navazovala na události Epizody VII. John Boyega, který ve filmech hraje Finna, naznačil, že bude mít v nejnovějším díle zcela jiné vlasy než ty, na které jsme zvyklí, což nám dává naději, že se události posunou vpřed.

To by i dávalo smysl. Leii Organy se již nedočkáme a zřejmě by působilo divně, kdyby zmizela ze dne na den. Navíc v Epizodě VIII jsme sledovali slaboučký Odboj, který se nyní celý vejde do lodi Millenium Falcon. Pokud má tedy poslední díl trilogie být velkolepý a Odboj má nějak konkurovat Prvnímu řádu, bude zapotřebí větší armáda, která se pochopitelně nesežene ze dne na den.


(Co nás asi čeká v závěrečném filmu trilogie? Foto: Disney)

A John Boyega dále naznačil, že vůbec celá Epizoda IX má mapovat válku mezi Odbojem a Prvním řádem, což nám dává další vodítko, že tentokrát se v čase rozhodně skočí. Boyega také prohlásil, že i když nečetl scénář a neví, co si pro něj J. J. Abrams přichystal, už radši trénuje, protože se připravuje na válku mezi dvěma znepřátelenými tábory a každý trénink navíc se bude hodit.

Dříve jsme vás informovali, že Alden Ehrenreich, nový a svěží Han Solo, podepsal smlouvu rovnou na tři filmy. Nyní režisér snímku Solo: A Star Wars Story Ron Howard naznačil, že se skutečně můžeme dočkat dalších Hanových dobrodružství, ale vše pochopitelně bude záležet na tom, jak moc si diváci nový film zamilují (a kolik peněz nechají v kinech).

Těšíte se na film Solo? Jak podle vás bude vypadat Finn v novém díle? A měly by události skočit trochu v čase?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /10

Mesyas

ať to udělají tak, že přijedou rytíři od Ezry a vojáci od Sabine na pomoc, to bylo teprve epický :D

#3 JoshMcIntosh
16.5.2018 | 15:32:47
JoshMcIntosh

#2 Mesyas: V žádném případě! Dávat tam ty trapný postavy z animáku? Ty jsi se zbláznil :D BTW: Podle „zaručených“ leaků na youtube, se má Episoda IX, odehrávat 5 let po epizodě VIII. Takže Ezrovi by bylo přes 50 let a Sabine ještě víc.

#4 Anckrst #9 Mesyas
16.5.2018 | 16:36:59
Anckrst

#3 JoshMcIntosh: Lebo je lepšie nechať trápne postavy z filmov (Rey, Finn, Rose). Poe je jediný z nových, čo sa mi pozdáva. Taký 50 ročný Ezra by mohlo byť svieže oživenie.

#7 the Grand Inquisitor
16.5.2018 | 16:55:01
JoshMcIntosh

Rey je trapná postava? Na ednu vážně choděj samý experti. Už vím, pro jaký „fanoušky“ dělají tenhle seriál. https://www.edna.cz/…-of-destiny/

16.5.2018 | 17:04:12
Spoock

Chtělo by to časový skok, tak o sto let, kdy první řád bude vládnout, Rey bude zapomenutá postava a stařičký Kylo si bude trénovat nového padawana.

16.5.2018 | 18:35:53
the Grand Inquisitor

#4 Anckrst: Nejlepší by bylo zasadit do děje Ahsoku (, protože ta nestárne). :-)

16.5.2018 | 19:10:18
WolverineCzE

Chtělo by to jen přiběh o postavach s protoze ten Star Wars The Last Jedi byla katastrofa

16.5.2018 | 21:06:28
Mesyas

#3 JoshMcIntosh: já v tom vidím potenciál, starý Ezra, který je jako mentor mladých Jediů, se Sabine a Ashokou. Usadili by se „někde“ při hledání Ezry. Rozhodně by to bylo napínavější než skok v čase a zázračné „jééé, najednou tu máme novou krev, z dětí se staly dospělí, kteří se rozhodly bojovat proti prvnímu řádu“.

16.5.2018 | 21:34:30
JoshMcIntosh

Ahsoku ve filmu bych bral. Je sexy, je to alien a používá dva světelný meče. Navíc je to postava z dob klonových válek. Ale charaktery z rebels jsou pro mě zbytečný. Kanan byl celkem dobrej, ale měl svou úlohu v příběhu a odešel. To samý Zeb a sabine. No a Ezra, to byl hňup s pistolkou na meči. Ten by mi zkazil celou trilogii.

17.5.2018 | 8:25:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců