Star Wars (Hvězdné války) Výměna skladatele, absence Lupity Nyong'o na natáčení a další novinky

Výměna skladatele, absence Lupity Nyong'o na natáčení a další novinky

Výměna skladatele, absence Lupity Nyong'o na natáčení a další novinky

V posledních dnech se toho opět ve Star Wars světě hodně událo. Především se mění skladatel k Rogue One, kde definitivně opouští kormidlo Desplat. Lupita Nyong'o zatím nenatočila ani jednu scénu k Epizodě VIII a Adam Driver znovu přirovnával nový film k Epizodě V.


13 0
18.9.2016

Novinky ohledně Epizody VIII

Natáčení Epizody VIII sice už dávno skončilo, proto je poměrně překvapující, že Lupita Nyong'o zatím nenatočila ani jednu scénu. Už dříve bylo potvrzeno, že v novém filmu rozhodně máme Maz Kanatu očekávat a dokonce i režisér Rian Johnson zveřejnil jednu fotku, na které Maz Kanata je.

S Maz se pochopitelně dále počítá, ale na natáčení nebyla potřeba, protože většinu scén natočí až ve studiu. Jelikož právě probíhá dlouhá postprodukce filmu, Rian a jeho tým si zřejmě v průběhu pár týdnů či měsíců Lupitu určitě do studia pozvou. V předešlém snímku Síla se probouzí se ovšem Lupita přímo objevila na natáčecí lokaci, což nyní vyvolává otázku, zda se Maz Kanata ve filmu pouze nemihne.


Epizodě VIII toho bylo napsáno už opravdu hodně. John Boyega prohlásil, že pokračování bude temnější, několikrát se o filmu rozpovídalMark HamillDaisy Ridley. Nyní něco málo prozradil i Adam Driver, který skutečně potvrdil, že Epizoda VIII jde ve šlépějích Epizody V, tedy filmu, který obecně je považován za nejpovedenější. Čeká nás snad další kopírování filmu jako v případě sedmičky Síla se probouzíNovou nadějí?

Rogue One a jiné zajímavosti

Na obrázku výše si můžete prohlédnout dva nové plakáty k chystanému filmu Rogue One: Star Wars Story. Soundtrack k Rogue One měl původně složit Alexander Desplat (Harry Potter a Relikvie smrti, Twilight: Nový měsíc) a dokonce jsme psali i o jeho podobných motivech s Johnem Williamsem, samotným králem hudby ke Star Wars.

Nyní však byl Alexander Desplat nahrazen Michaelem Giacchinem, dvorním skladatelem J. J. Abramse, režiséra Epizody VII. Michael Giacchino složil hudbu například ke všem třem novým filmovým Star Trekům a určitě si vzpomenete na jeho krásné motivy ze seriálu Lost. Giacchino údajně rovnou začal pracovat na soundtracku, neboť prosincová premiéra filmu se rychle blíží.

Vedení studia Disney a ABC znovu hovořilo o hraném seriálu, ale bohužel pro vás nemáme žádné nové zprávy, o kterých jsme vás již neinformovali v předchozích novinkách. Pro zajímavost dodáváme, že trailer k filmu Fifty Shades Darker překonal během své 24hodinové premiéry sledovanost ukázky k filmu Síla se probouzí. Trailer k této epizodě sledovalo během jednoho dne 112 milionů diváků, Fifty Shades Darker tento rekord překonalo o 2 miliony.

Myslíte si, že Maz Kanata ve filmu moc nebude? A jak se vám líbí neustálé přirovnávání Epizody VIII k Epizodě V? Jste rádi, že Michael Giacchino vysřídal Desplata?

Diskuze /7

Morengies

Nejsem. Doprovod ke Ztraceným je sice moc pěkný, ale ze Star treku si žádnou zapamatování hodnou hudbu nevybavím a ani z dalších filmů. Druhá Planeta opic takovou výměnou vyloženě utrpěla. Na Desplata jsem se těšil :-(

18.9.2016 | 16:43:42
Blackhand47XD

Kdyby nebyly tak obsáhlé přetáčky, tak bychom se Desplata dočkali. Teď bohužel nemá čas a tak tvůrci sáhli po náhradě stejného kalibru. Jen aby se časový pres na kvalitě hudby nepodepsal.

webmaster
18.9.2016 | 17:34:03
tom99

Já si myslím, že je to dostatečná náhrada. Soundtrack k LOSTu je jeden z nejlepších seriálových soundtracků vůbec (alespoň pro mě). A myslím, že úvodní hudba ke Star Treku snad vtáhne každého, nebo ne? Zkus se ještě jednou přesvědčit

#5 Historic
webmaster
18.9.2016 | 19:27:10
DoomedVítek

Osobně s tím skladatelem nemám nejmenší problém, soundtrack ke Star Trekům patří k mým nejoblíbenější, ale co mi vadí je jak se Disney snaží jet s epizodními díly neskutečně na jistotu, fakt nemám zapotřebí překopanou kostru EP5 stejně jako to bylo u EP4/EP7.

18.9.2016 | 20:25:26
Historic

#3 tom99: (y) Star Trek theme je skvostný.

webmaster
19.9.2016 | 2:20:53
vivatis

Ztraceni měli úžasnou hudbu, ale nevím zda-li dokáže udělat hudbu se stylem Star Wars, no uvidíme. Osobně se na osmičku velmi těším, nezapomínám ani na to, že druhá epizoda a patá epizoda končily velmi podobně (Anakin s Padmé a vedle C-3PO a R2-D2) (Luke s Leiou a vedle C-3PO a R2-D2) proto odhaduji konec osmé epizody opět podobně možná Rey a Fin kdo ví a že by se k C-3PO a R2-D2 přidal i BB-8? Kdo ví. Premiéra je daleko, prosím zmražte mně někdo a rozmražte v prosinci 2017 :)

19.9.2016 | 20:19:09
Tomi Lee Morpheus

takže môžme očakávať, že

  • nájdu Hana Sola a zalejú ho v karbonite?
  • nájomný lovec Dodo Fett, pôjde po Rey?
  • FO vyšle droidy aby povstalcov našli na zamrznutej planéte?

to vás Adam Ridič len lakuje, MikiMáusáci si určite dajú záležať, aby sa web nezaplnil rovnicou E5=E8, E4=E7, takže očakávam superftipný akciou nadupaný detektívkou ala BLADErunner presiaknutý 121 minutový popcornovvý vývar, ktorý zahojí traumi z klonovacej akcie E7;)

20.9.2016 | 17:46:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců