Star Wars (Hvězdné války) Val

Val

Val

Členka Beckettova týmu s tajemnou minulostí, která s Tobiasem navázala milostný vztah.

Sezóny 1
2018 - 2018

Práce s Beckettem

O Val se toho moc neví, jelikož je velmi tajnůstkářská. Jediné co víme o její minulosti je, že její otec byl muzikant a pojmenoval ji podle nástroje valachordu. V době Impéria začala pracovat s Tobiasem Beckettem a pilotem Riem Durantem. Společně utvořili posádku, která ráda čelila výzvě a snažila se vydělat co nejvíce peněz. Val si nakonec s Beckettem vytvořila vztah, který trval až do onoho osudného dne.

Deset let před bitvou o Yavin se Val se svým týmem vydala na Mimban, kde plánovali ukrást loď pro svou další misi. Na Mimbanu se jim podařilo naverbovat dva další nováčky, kterými byli Han Solo a Chewbacca. Společně se vypravili na Vandor-1, kde byl jejich cílem vlak převážející coaxium. S coaxiem mohli zaplatit Beckettův dluh a ještě něco vydělat, ale vše se zvrtlo. Během útoku na vlak se jim do cesty připletla Enfys Nest, jejíž tým zabil Ria a sama Val se odpálila s mostem, aby to Beckett nakonec zvládl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Hodně nevyužitá bohužel-.

28.6.2018 | 20:27:59
Kothy

kocka

28.6.2018 | 19:11:56
Kutil44

Nejako nezaujala

28.6.2018 | 17:05:11
tom99

Moc se neukázala. Ani nevím, proč se vlastně zabila…

webmaster, grafik
23.6.2018 | 10:00:29

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců