The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 102×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

S01E01: New World Order

S01E01: New World Order

Bucky se vyrovnává se svou minulostí. Zatímco byl omilostněn, stále ho pronásledují noční můry a ohavné činy, které spáchal. Sam se pokouší pomoci své sestře, která se dostala do špatné finanční situace. Na scéně se objevují Vlajkonoši, nová teroristická skupina.

sk
19.3.2021
48 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě pruměrny dil, jsem zvědav jak se Sam a ostatni hrdinove srovnaji s tim že jejich mista zaplnuje někdo novy a taky by mě zajimalo co si Sam mysli o těch Vlajkonošich a nemělo chybu jak spolu se sestrou šli do banky a myslel si že by ji pomohl ale banky zajimaji jenom penize a jsem zvědav co bude Sam ted dělat když ohlasili noveho Kapitana Americu.

redaktor
17.3.2022 | 15:44:11
Milano33

Dosť solídny úvod do príbehu. Marvel v tomto prípade vsadil na istotu a narozdiel od seriálu WandaVision, nenájdeme tú takú komplexnosť príbehu, ani mystično a už vôbec nie vôľu experimentovať. TFATWS je v podstate iba jednoduchým špionážnym thrillerom, ktorý nedosahuje na nastolenú latku seriálom WandaVision. Na úvod sme boli naplno vtiahnutí do strhujúcej akčnej sekvencie, ktorá síce vyzerala dobre na pohľad, avšak niektoré pasáže boli miestami až príliš zdĺhavé. Ide skrátka o typický akčný blockbuster, ktorý sa drží klasických šablón a zabehnutých koľají. Najviac ma rozhodne bavilo nahliadnutie do Buckyho psychiky, čo zohrá určite ešte významnú úlohu. Bucky sa tiež musí vysporiadať so svojou temnou minulosťou, s čím prichádza aj ľútosť a asi prvý citeľnejší emocionálny presah.

4.2.2022 | 21:02:04
CoRnDuCK

Hodně překvapivé!

27.6.2021 | 15:28:15
Brett

Začátek se povedl. ;-)

15.4.2021 | 0:58:44
Navimisha

Moc se mi líbí, že Sam a Bucky dostali větší prostor, jaký nikdy nedostali ve filmech, přitom Stan má skutečně velkou fanouškovskou základnu právě díky jeho asi celkem 40 minutám v průběhu deseti let působení v Marvel filmech. Docela ostuda, co s jeho postavou provedli páni autoři ve čtvrtých Avengers. Pro mě mnohem lepší než Wandavision, raději mám akci, ačkoli první díl se teprve rozjížděl :) Skvělá flashbacková scéna s Winter Soldierem.

10.4.2021 | 10:17:45
Lord Momin

kdyby šlo dát odpad dám odpad klasická Marvelovka která zabaví jen ty normies ( opraveno aby to bylo slušné

9.4.2021 | 7:47:45
Golradir

Co si budem, koukám na to jen kvůli Buckymu

4.4.2021 | 0:50:06
akashko12

Začiatok ma nenadchol tak ako pri WandaVision, každopádne to bolo dobré. Uvidíme ako to pôjde ďalej :).

redaktor
2.4.2021 | 20:51:49
Orchoose

@aslavey to rekl za me.

28.3.2021 | 16:59:45
Kerneas

Děj se rozjíždí a ukazuje se osobní stránka postav. To je celkem dobrej posun od nedávné situace v MCU, kde se šlo do akce na 120% a postavy se upozaďovaly. Když to srovnám s WV, což je nafouknutá nudná blbost, tak je to celkem dobrý. Nastínil se nám děj a linky, tak jen to dovést k nějakému smysluplnému konci. Dobré představení postav, takže za mě super start a jsem zvědav, jak se to vyvine

26.3.2021 | 11:21:12

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama