The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 101×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Helmut Zemo

Helmut Zemo

Ze ztrátu své rodiny viní Avengers, které se rozhodl zničit tak, že je poštval proti sobě.

Sezóny 1
2021 - 2021

Baron Helmut Zemo je bývalý plukovník, který sloužil v armádě Sokovie. Když tam tým Avengers svedl bitvu s Ultronem, Zemo kvůli nim ztratil celou svou rodinu. Roky plánoval pomstu, ale věděl, že proti týmu superhrdinů nemá žádnou šanci. Proto se rozhodl, že se pokusí nejslavnější tým zničit zevnitř. Jednoho po druhém, pěkně pomalu a promyšleně.

Helmut Zemo byl tak následně zodpovědný za smrt krále T'Chaky. Celý incident narafičil tak, aby to vypadalo, že to udělal Bucky Barnes. Zemo předpokládal, že jakmile bude Barnes obviněný, Steve Rogers se za něj postaví. To rozdmýchalo konflikt v týmu Avengers. Zatímco jedna parta stála za Tonym Starkem, druhá za Rogersem. Vše skončilo velikým bojem.

Helmut Zemo byl ale následně obviněn jako viník a spolupachatel vraždy T'Chaky. Zemo byl dopaden Black Pantherem, který odolal touze pomstít svého otce, předal Zema protiteroristické jednotce. Od té doby je Zemo ve vězení. Nyní ale opět přichází na scénu. Zatím za nespecifikovaných okolností Zemo uprchl a opět se setkává se svými soky – Bucky Barnesem, Samem Wilsonem a také Sharon Carter.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tynka.jouklova

Jakoby já nechápu, co na něm všichni tak žerou. Jasně, zabili mu rodinu, jasně, truchlí, ale je to pořád baron. Má tři prd*le prachů, nevypadá, že by mu něco chybělo. Za mě má velký potenciál. Umím si u něj představit podobnou linku jako u Buckyho, tzn. ze záporáka klaďas, už teď je oblíbená postava. Plus má peněz jak želez, že by nový Iron Man?

redaktor
21.7.2021 | 10:10:40
tominotomino

Už v Občanské válce jsem ho moc nemusel, ale měl pár dobrých scén.

webmaster
4.5.2021 | 10:28:47
S.T.A.L.K.E.R.

Vypadá to, že by třeba v novém Black Pantherovi mohl být. Pochybuji, že by nevyužili jeho současnou popularitu a nedali ho zase do nějakého filmu. Záporák to snad už může být jen pro Wakanďany. Jeho úmysly by ocenil každý. Už jen to, jak nezaváhal a prostě zničil ty ampule se sérem. Dobrá postava.

1.5.2021 | 12:20:19
ori

Rozhodne najlepšia postava, bez neho by to bol hrozný seriál.

webmaster
1.5.2021 | 10:35:15
akashko12

Spolu s Buckym najlepšia postava v seriály. Škoda že ho nevyužili viac :(.

redaktor
25.4.2021 | 12:48:40
Milano33

Najlepší! Som rád, že vytiahli túto postavu z väzenia a dali jej dostatočný priestor, ktorý sa podaril zužitkovať takmer na maximum. Zemo bol nesmierne podarený, vtipný a plný božích hlášok. A napríklad z takého „Zemo dance“ sa stal mainstream.

24.4.2021 | 23:48:32
PRINC180

vynikajicí postava

24.4.2021 | 14:24:35
WolverineCzE

Takový Loki z CA

19.4.2021 | 15:03:29
téčko171

Nejkomplexnejší „padouch“ v rámci MCU. Přál bych mu do budoucna ještě víc prostoru.

webmaster
16.4.2021 | 15:03:52
Navimisha

Je dobrý, ale přeceňovaný :)

10.4.2021 | 9:54:58
1

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama