The Falcon and The Winter Soldier Helmut Zemo

Helmut Zemo

Helmut Zemo

Ze ztrátu své rodiny viní Avengers, které se rozhodl zničit tak, že je poštval proti sobě.

Sezóny 1
2021 - 2021

Baron Helmut Zemo je bývalý plukovník, který sloužil v armádě Sokovie. Když tam tým Avengers svedl bitvu s Ultronem, Zemo kvůli nim ztratil celou svou rodinu. Roky plánoval pomstu, ale věděl, že proti týmu superhrdinů nemá žádnou šanci. Proto se rozhodl, že se pokusí nejslavnější tým zničit zevnitř. Jednoho po druhém, pěkně pomalu a promyšleně.

Helmut Zemo byl tak následně zodpovědný za smrt krále T'Chaky. Celý incident narafičil tak, aby to vypadalo, že to udělal Bucky Barnes. Zemo předpokládal, že jakmile bude Barnes obviněný, Steve Rogers se za něj postaví. To rozdmýchalo konflikt v týmu Avengers. Zatímco jedna parta stála za Tonym Starkem, druhá za Rogersem. Vše skončilo velikým bojem.


Helmut Zemo byl ale následně obviněn jako viník a spolupachatel vraždy T'Chaky. Zemo byl dopaden Black Pantherem, který odolal touze pomstít svého otce, předal Zema protiteroristické jednotce. Od té doby je Zemo ve vězení. Nyní ale opět přichází na scénu. Zatím za nespecifikovaných okolností Zemo uprchl a opět se setkává se svými soky – Bucky Barnesem, Samem Wilsonem a také Sharon Carter.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
téčko171

Nejkomplexnejší „padouch“ v rámci MCU. Přál bych mu do budoucna ještě víc prostoru.

webmaster
16.4.2021 | 15:03:52
Navimisha

Je dobrý, ale přeceňovaný :)

10.4.2021 | 9:54:58
tom99

V Civil War byl super a tady je taky neskutečný :-)

webmaster, grafik
2.4.2021 | 22:07:17
fanta2pomeranc

Spolu s Lokim, Vulturem a Mysteriem můj nejoblíbenější záporák Marvelu. Jasně, přispěl k tomu i jeho skvělý představitel. Možná, že po seriálu hodnocení změním, ale zatím pět.

24.3.2021 | 21:24:01
AbrahamCZ

Hodnocení nyní de facto patří Zemovi, z filmů :)

21.3.2021 | 16:14:38

České titulky

Epizoda S01E05: Truth

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců