The Falcon and The Winter Soldier Popis

The Falcon and The Winter Soldier

The Falcon and The Winter Soldier

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

Po třetí filmové fázi MCU bylo rozhodnuto, že na nové streamovací stanici Disney+ budou vznikat seriály, které budou úzce propojené se světem Marvelu. Sice jsme se v minulosti již něčeho podobného dočkali například v podobě Agents of S.H.I.E.L.D. a třeba Agent Carter, nikdy se ale téměř žádné hlavní postavy z filmů neobjevily v seriálu.

To Kevin Feige chtěl změnit. Chtěl, aby jeho nové seriály měly velký vliv a dopad na celé dění v MCU. Stejně tak chtěl, aby seriály byly vysokorozpočtové, a aby se filmové hvězdy ve velkém objevovaly i v seriálu. A tak byl odsouhlasen projekt The Falcon and The Winter Soldier, který, jak už název ostatně napovídá, se bude především točit okolo Falcona a Winter Soldiera.


(Hlavní hrdinové seriálu. Foto: Disney)

Oba pánové ovšem nebyli jediní, kteří dostali svůj vlastní seriál. Následně bylo rozhodnuto, že tomu jinak nebude ani u Visiona a Wandy Maximoff, kteří dostali svou show pojmenovanou jednoduše WandaVision. O své slovo se také přihlásí v minisérii Hawkeye, Loki a další. Nicméně Falcon s Winter Soldierem mají být první, kteří prorazí tuto bránu.

Seriál se natáčel v roce 2020, ale bohužel ho potkalo spoustu problémů. V Portoriku, kde se na začátku roku 2020 natáčelo, se štáb musel potýkat se zemětřesením. Následně po přesunu do Prahy začal ve světě řádit koronavir, takže se celá produkce musela zastavit. Naštěstí se vše podařilo vyřešit a seriál se tak mohl dotočit. Má se jednat o mini-sérii, nicméně se nevylučuje druhá řada pod zcela novým názvem.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CaptainDeadpool

velké zklamání… až na pár akčních scén se seriál vleče jako šnek 45%

17.4.2021 | 13:20:22
Kothy

Uvidime, zatim je to pomale…

19.3.2021 | 22:44:08

České titulky

Epizoda S01E05: Truth

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců