The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 101×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

S01E04: The Whole World Is Watching

S01E04: The Whole World Is Watching

Buckyho čeká nečekaná návštěva z Wakandy, která mu dává jasné ultimátum, do kdy má vrátit Zema. Ten je ovšem velice užitečný a pomůže najít Vlajkobijce. Sam se snaží pochopit Karli a ta ho testuje, zda je na její straně. Do všeho se ovšem zaplete John Walker.

sk
9.4.2021
52 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Sam šel na pohřeb aby si promluvil s Karli ale misto toho mu Walker překazil plany ale nemělo chybu jak se tam pak ještě hadali kvuli Zemovi a rva li se spolu a Zemo toho využil fakt chytře že jim zdrhl přimo pod nosem a jsem zvědav co ted Zemo bude dělat a jinak to jak pak Walker umlatil štitem toho stoupence Karli tak to bylo fakt drsne a jsem zvědav jestli se mu to vrati a taky jsem zvědav jestli si vezme to serum.

redaktor
17.3.2022 | 18:23:01
Brett

Wau! Marvel ukazuje nadstandartní kvalitu už i v seriálovém světě. Těším se na další díly. :)

25.4.2021 | 14:10:08
akashko12

Ten koniec bol skvelý. Zemo je topka, najlepšia postava v seriály (v Civil War mi neprišiel sympatický, ale tu je super :D). Walker je čím ďalej, tým viac otravnejší a nesympatickejší. Páči sa mi že do seriálov vkladajú postavy, ktoré vo filmoch nedostali veľa priestoru (Vo WV to bola Darcy a Jimmy, tu to je Ayo a Sharon). Po prvých dvoch nudných, a jednej celkom zaujímavej časti, mi toto prišlo v pohode. 100% dám len kvôli skvelo urobenému koncu :).

redaktor
16.4.2021 | 0:49:38
Nina317

A Kapitán America ma po ptákach :D pravdepodobne mu odoberú štít a ten tlk si zoberie to sérum :D Ak si ho teda už nedal, lebo skočiť z takej výšky a pristáť na aute akoby sa nič nestalo je divné :D A najviac sa mi páči ten štít raz s ním prerazí aj stenu a keď s ním trafí človeka ani modrinu nemá :D

13.4.2021 | 17:02:32
Jamis

Vynikající epizoda.

13.4.2021 | 13:45:59
WolverineCzE

Za mě skvělý

13.4.2021 | 8:38:09
Navimisha

Vycházejí z komiksu, a to se mi líbí. John Walker byl opravdu tak trochu psychopat, pohyboval se mezi klaďasem a záporákem. Akce byla skvělá, Marvel je na hraně pro mladší diváky :) Nejlepší scény byly počáteční s Buckym ve Wakandě a záverečná s Walkerem…skutečný herecký koncert. Dokonce oceňuji i Karli, herečka je mladičká a má potenciál. Jinak ti, co mají dojem, že to tahá jen Zemo, je to hlavně Bucky a jeho představitel, kdo si jednoznačně získává největší pozornost a oblibu na sociálních sítích.

13.4.2021 | 6:50:04
davidovechkin

Jednoznačně zatim nejlepší díl. Nový Captain nemůže být prostě klaďas

12.4.2021 | 20:04:58
DeXx'

Slušná rychtovačka.

12.4.2021 | 13:21:27
ori

Začiatok slabší, ťahal to opäť len Zemo, ale ten koniec bol úplne skvelý! Mimo to som normálne v šoku že zabili Kapitánovho čierneho parťáka :D S Walkerom sa stalo presne to čo sa dalo čakať, ale som za to rád, tá posledná scéna bola pekne silná.

webmaster
11.4.2021 | 21:24:51

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama