The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 102×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

John Walker

John Walker

Jeden z nejambicióz­nějších vojáků, kterému dala šanci vláda USA a udělala z něj nového Kapitána Ameriku.

Sezóny 1
2021 - 2021

John Walker je jediný voják, který kdy získal tři medaile cti v historii USA. Walker se podílel na několika protiteroristických misích a zachránil nespočet rukojmí. Je inteligentní, rychlý, silný a v testech na nového Kapitána Ameriku dopadl nejlépe ze všech uchazečů. Je to správný Američan a hlavně patriot. Svým způsobem je tak podobný Rogersovi.

Když si vláda Spojených států uvědomí, že lidé potřebují symbol naděje, sáhne právě pro Walkerovi, kterému daruje štít a kostým Kapitána Ameriky. Walker se tak stává jeho nástupcem. Po velkém promu, kdy je představen celému světu, se dává Walker i do práce. Nejedná se tak pouze o marketingovou figurku, ale i o dobře vycvičeného vojáka, který se nebojí ušpinit si ruce.

Jeho nejlepším kamarádem je Battlestar, se kterým se vydává na mise. Walker jde po krku Vlajkonošům, kde se také poprvé setká s Buckym Barnesem a Samem Wilsonem. Chce s oběma spolupracovat, ale oba zatím nevyrovnaní parťáci se na to moc netváří. Walker jim pomocnou ruku nabídne ještě několikrát, když si ale uvědomí, že tady cesta nevede, jde do akce sám s Battlestarem.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tynka.jouklova

V tý helmě vypadá opravdu ohyzdně. Jinak cením ten vnitřní boj správného superhrdiny se snahou pomstít kamaráda.

redaktor
21.7.2021 | 10:07:32
tominotomino

Tahle postava mě baví. Ze začátku jsem myslel, že mu asi dám těch 80%, ale postupně je čím dál lepší, takže si zaslouží plný počet.

webmaster
4.5.2021 | 10:31:40
S.T.A.L.K.E.R.

Ten mi byl nesympatický od první vteřiny, ale i tak jsem za něho rád. Dodal tomu šťávu. A jsem rád, že ho v budoucnu určitě ještě využijí. Je na hranici a jsem zvědavý, na jakou stranu se přikloní. Dobro nebo zlo?

Ale jinak nechápu ten vyložený hate přímo na adresu herce. To je vážně vyhrazeno jen těm stupidním americkým pseudofandům.

1.5.2021 | 12:22:36
ori

Walker mal určite najlepší vývoj a spolu so Zemom je to pre mňa najlepšia postava seriálu. Zo začiatku mi prišiel fajn a nevadil mi, potom mi však začal vadiť, potom čo zabil toho Vlajkobijca o mňa poskočil nahor a po finále mu musím dať plný počet. Neviem sa dočkať keď ho uvidíme nabudúce ako U.S. Agenta.

webmaster
1.5.2021 | 10:37:17
akashko12

Po celý čas mi bol strašne nesympatický, no v poslednej časti bol naozaj skvelý.

redaktor
25.4.2021 | 12:50:26
Milano33

Nútený záporak, s týmto charakterom sa naozaj strašne naložilo. Za mňa docela fajn.

24.4.2021 | 23:49:48
Babylonian

Naprosto geniálně zahraná postava. Řekl bych, že i nejlépe vyvíjená skrz celý seriál a Russell je fakt boží.

23.4.2021 | 23:58:11
Nika

Herec ok Postava mi přijde trochu moc arogantní na to že to je nový CA uvidíme :)

*(1×06) teď už je to postava, co zaujme!!!

23.4.2021 | 19:12:16
Lennis

už od počátku jsem věděla, že jde o postavu s dost silným PTSD, za zápornou ho nepovažuji, jen za silně nevyrovnaného, tudíž se mi vývoj postavy líbil od začátku do konce

22.4.2021 | 14:24:53
WolverineCzE

Nejlepší postava s Baron Zemo a Bucky Barnes

19.4.2021 | 15:03:05
1

Novinky

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Týmovka Thunderbolts nám dá alespoň chvíli vzpomenout na Avengers. Tentokrát ale nebudeme sledovat ryze hodné postavy, ale naopak ty záporné (alespoň to tvrdí tvůrci, ale uvidíme, jak to dopadne). Jedna herečka má již definitivně hotovo a bude chybět na druhou půlku natáčení.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Záchrana čtvrtého, pro některého prvního, Kapitána Ameriky stále pokračuje. Po velice špatných testovacích projekcích se Marvel Studios uchýlilo k přetáčkám, které asi řádně říznou do původního filmu. Na palubě můžeme přivítat Giancarla Esposita, který by neměl hrát jen vedlejší roli.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama