The Falcon and The Winter Soldier S01E03: Power Broker

S01E03: Power Broker

S01E03: Power Broker

Jelikož Bucky a Sam nemají žádnou stopu, vysvobozují z vězení Barona Zema. S ním se vydají do Madripooru, kde je potenciální spojka, která by je mohla dovést k séru supervojáka. Tam kromě nevyhnutelných problémů narazí i na Sharon Carter, která je ve vyšetřování posune zase o kus dál.

cz sk
2.4.2021
51 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Zemo bol skvelý, myslím že z neho bude druhý Loki ;). A Power Broker je určite Sharon, som si istý na 85% xD. Konečne ma to začalo baviť :).

redaktor
12.4.2021 | 1:37:00
Navimisha

Není to náhoda, že lidé srovnávají z Johnem Wickem. Třetí a čtvrtý díl napsal Derek Kolstad. Super díl. A ke komentu níže, nečekej, že Marvel půjde ve stopách alá Daredevil nebo The Boys. Mají svůj koncept a toho se drží.

10.4.2021 | 10:10:52
Geextah502

nudaaaaa

9.4.2021 | 19:49:42
ori

Tu už môžem dať plný počet, parádny diel, Zemo bol skvelý, z druhého Kapitána teda predsa len bude zrejme hajzeľ, aj keď ho nevidím na veľkého záporáka, skôr niečo ako Hayward vo WandaVison. Tá ryšavka a jej skupina ma však nebaví. Koniec ale rozhodne navnadil.

redaktor
4.4.2021 | 21:51:49
Babylonian

Zemo tuhle epizodu naprosto tahal, jinak by to byla docela nuda. Sharon byla skvělá

4.4.2021 | 15:39:56
Warriorn

Nevím no, asi jsem očekával víc než recyklovanou zápletku z předchozích fil­mů.

4.4.2021 | 15:19:17
RagnarokCzD

Tahle epizoda se měla jmenovat „Ultimátní borec Baron Zeemo a nějaký dva vocasové co každou chvíli překážej v záběru“ … ne teď vážně, docela chápu Buckyho, ale Falcon tu buď překážel, nebo jen postával okolo a mlčky všechny a všechno okolo odsuzoval. -_-

Hodně se mi líbí, jak tvůrci využívaj Thanosovo lusknutí, je strašně super vidět, že jejich svět skutečně žije a takhle zásadní záležitost se v něm neopomíjí jen proto, že se to zrovna nehodí příběhu, ale že je příběh stavěnej okolo. :3

Nicméně pomyslnej bod dolů za Zemovu helmu … nemyslim si, že by se jim něco stalo, kdyby zůstal věrnej komixům a měl ten hadr až k hrudi. :(

4.4.2021 | 12:08:09
Rik

Díl „jako vypůjčený“ z Johna Wicka, bitky Bucka a Sharon parádní. Ale nad nimi se skvěl Daniel Brühl. Teď by to mohlo být zajímavější, jelikož doposud jsem z tohoto seriálu trochu zklamaný.

4.4.2021 | 11:51:10
default

hm, nebyt Erin Kellyman, tak se na to asi uz nedivam. :D

PS: vsak nebojte se, Sharon bude mit taky svuj mini serial. ;)

4.4.2021 | 3:45:47

The Falcon and The Winter Soldier
86/100 - 10×

The Falcon and The Winter Soldier

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo)

České titulky

Epizoda S01E04: The Whole World Is Watching

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců