The Falcon and The Winter Soldier S01E03: Power Broker

S01E03: Power Broker

S01E03: Power Broker

Jelikož Bucky a Sam nemají žádnou stopu, vysvobozují z vězení Barona Zema. S ním se vydají do Madripooru, kde je potenciální spojka, která by je mohla dovést k séru supervojáka. Tam kromě nevyhnutelných problémů narazí i na Sharon Carter, která je ve vyšetřování posune zase o kus dál.

cz sk
2.4.2021
51 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Sharon je konečně zpátky. :)

webmaster
3.5.2021 | 10:24:36
slayerrrr

Scénárista Johna Wicka a Praha suplující celou Evropu. Co víc si přát? Snad jen aby tohle tempo vydrželo i v následujících epizodách.

17.4.2021 | 11:26:30
akashko12

Zemo bol skvelý, myslím že z neho bude druhý Loki ;). A Power Broker je určite Sharon, som si istý na 85% xD. Konečne ma to začalo baviť :).

redaktor
12.4.2021 | 1:37:00
Navimisha

Není to náhoda, že lidé srovnávají z Johnem Wickem. Třetí a čtvrtý díl napsal Derek Kolstad. Super díl. A ke komentu níže, nečekej, že Marvel půjde ve stopách alá Daredevil nebo The Boys. Mají svůj koncept a toho se drží.

10.4.2021 | 10:10:52
Geextah502

nudaaaaa

9.4.2021 | 19:49:42
ori

Tu už môžem dať plný počet, parádny diel, Zemo bol skvelý, z druhého Kapitána teda predsa len bude zrejme hajzeľ, aj keď ho nevidím na veľkého záporáka, skôr niečo ako Hayward vo WandaVison. Tá ryšavka a jej skupina ma však nebaví. Koniec ale rozhodne navnadil.

webmaster
4.4.2021 | 21:51:49
Babylonian

Zemo tuhle epizodu naprosto tahal, jinak by to byla docela nuda. Sharon byla skvělá

4.4.2021 | 15:39:56
Warriorn

Nevím no, asi jsem očekával víc než recyklovanou zápletku z předchozích fil­mů.

4.4.2021 | 15:19:17
RagnarokCzD

Tahle epizoda se měla jmenovat „Ultimátní borec Baron Zeemo a nějaký dva vocasové co každou chvíli překážej v záběru“ … ne teď vážně, docela chápu Buckyho, ale Falcon tu buď překážel, nebo jen postával okolo a mlčky všechny a všechno okolo odsuzoval. -_-

Hodně se mi líbí, jak tvůrci využívaj Thanosovo lusknutí, je strašně super vidět, že jejich svět skutečně žije a takhle zásadní záležitost se v něm neopomíjí jen proto, že se to zrovna nehodí příběhu, ale že je příběh stavěnej okolo. :3

Nicméně pomyslnej bod dolů za Zemovu helmu … nemyslim si, že by se jim něco stalo, kdyby zůstal věrnej komixům a měl ten hadr až k hrudi. :(

4.4.2021 | 12:08:09

The Falcon and The Winter Soldier
76/100 - 81×

The Falcon and The Winter Soldier

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců